Oryginalne pomysły na prezenty świąteczne

Jedną z głównych tradycji Bożego Narodzenia jest obdarowywanie najbliższych prezentami. Podarunki, aby były potraktowane jako rzeczywisty wyraz pamięci o obdarowanym, powinny być wybrane ze szczególną starannością. Szczególnie, jeśli ich adresatem mają być rodzice czy dziadkowie. Jaki prezent na święta ich zachwyci? Z pewnością foto prezent jest ciekawą propozycją oryginalnego podarunku dla najbliższych.

Nietypowy prezent świąteczny?

Kiedy myślisz o typowych propozycjach podarunków pod choinkę, w wielu przypadkach z pewnością sama nasuwa ci się myśl: Ale to już było… Oczywiście tradycyjne prezenty na święta w postaci kosmetyków, perfum, krawatów czy sweterków nie są złe, o ile twoi rodzice czy dziadkowie nie dostają ich od ciebie każdego roku. Prezent pod choinkę nie musi być oryginalny tylko dlatego, żeby zaskoczyć obdarowanego. Znacznie ważniejsze jest dobranie podarunku w odniesieniu do potrzeb i upodobań osoby, której chcesz go dać. I chociaż niekiedy przychodzą ci zwariowane pomysły na prezenty świąteczne dla najbliższych, to liczy się również rozwaga i wyczucie w wybieraniu upominku. Nie każdy oryginalny prezent świąteczny sprawdzi się w każdej okazji. Chyba zgodzisz się, że skok ze spadochronem to nie najlepszy pomysł na prezent dla babci na święta. Sądzę, że gustowny rodzinny fotoalbum znacznie bardziej ją ucieszy.

Prezent dla rodziców na święta

Rodzice to osoby, które sprawiają prawdziwe problemy z wyborem prezentu dla nich. I to nie dlatego, że są jacyś szczególnie wymagającym pod tym względem. Główną trudność sprawia dobranie podarunku w taki sposób, aby prezent dla rodziców na święta był wyrazem twojej wdzięczności za całe poświęcenie, jakie włożyli w twoje wychowanie. Sam na pewno przyznasz, że łatwo nie było. Jednak bez względu na to, jakim byłeś dzieckiem, to twoi rodzice na pewno chętnie wróciliby do okresu twojego dzieciństwa. Czemu by im tego nie umożliwić? Przecież Boże Narodzenie to magiczny czas, w którym zdarzają się cuda…
Ty, aby zrealizować ich rodzicielskie marzenie, nie musisz być wcale żadnym cudotwórcą. Wystarczy, że zaprojektujesz specjalnie dla swoich rodziców stylową fotoksiążkę. Jak sama nazwa wskazuje, będzie ona zawierać fotografie. Jakie? To zależy wyłącznie od ciebie! Możesz umieścić w niej właśnie zdjęcia z twojego dzieciństwa. Na pewno w domu znajdziesz wiele fotografii z różnych okresów twojego życia. Jeśli dorzucisz do tego zdjęcia ciebie z rodzicami, to masz gotowy pomysł na oryginalny prezent świąteczny dla rodziców. Dzięki takiej fotoksiążce pozwolisz im powrócić pamięcią do najpiękniejszych chwil związanych z twoim wychowaniem. Jednocześnie wyrazisz za nie dozgonną wdzięczność.

Wyjątkowy prezent dla babci na święta

Odpowiednio dużo starań musisz włożyć również w poszukiwanie podarunku dla babci czy dziadka. Tym bardziej, że osoby starsze zasługują na szczególny szacunek. Dobrze przemyślana fotoksiążka to z pewnością trafiony pomysł na prezent pod choinkę również w tym przypadku. Foto prezent dla babci na święta możesz przygotować sam lub wspólnie ze swoim rodzeństwem lub innymi babci wnukami. Myślę, że w tym przypadku nie będziesz miał większych problemów z wyborem zdjęć. Jedyną wartością dla osób starszych jest rodzina. Zatem twoja fotoksiążka może być np. świątecznym rodzinnym albumem, w którym zgromadzisz fotografie wszystkich członków rodziny. Babcię z pewnością ucieszy prezent, który będzie zawierał zdjęcia najważniejszych dla niej osób. Dlatego postaraj się, aby w tej nietypowej fotoksiążce nie zabrakło niczyjego wizerunku.

Jak zaprojektować?

Pamiętaj, że pomysły na prezenty świąteczne są trafione tylko wtedy, kiedy podarowujesz je z rzeczywistą intencją. Dlatego, aby zamówione przez ciebie fotoksiążki rzeczywiście były miłym upominkiem dla najbliższych, muszą być zaprojektowane osobiście przez ciebie. Kto bowiem zna nich lepiej niż ty?
Samego projektowania fotoksiążki nie musisz się obawiać. Drukarnia udostępnia liczne szablony, które możesz wykorzystać w przygotowaniu swojego podarunku. Znajdziesz wśród nich nie tylko szablony świąteczne, ale również te dedykowane właśnie rodzicom czy dziadkom. W każdym z nich możesz umieścić wybrane przez siebie fotografie. Całość drukowana jest w ciągu kilku dni, a następnie jest wysyłana do ciebie kurierem. Fotoksiążki to prezenty na święta, po które nie musisz wychodzić z domu. Zarówno projekt, jak i zakup załatwisz z poziomu twojego komputera. Prawda, że wygodne? Pamiętaj, żeby z zamówieniem fotoksiążki nie czekać zbyt długo. Nie tylko ty sądzisz, że to jest dobry pomysł na prezent. Dlatego warto zamówić go z odpowiednim wyprzedzeniem, aby zdążył dotrzeć do ciebie na czas.

Oryginalne pomysły na prezenty świąteczne
3.6 (72%) 5 głosów