profil

Co sądzisz na temat wulgaryzmów -rozprawka

satysfakcja 82 % 97 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Opinie
29.8.2011 (10:11)

nie da sie przejsc przez swiat bez krytyki , plotek i roznych dziwact to wszystko takie ludzkie :) gdzies tam trzeba dazyc do doskonalosci zeby chocby Bogu umiec odpowiedziec jak zapyta co robiles ciekawego w zyciu:) a jam ukladal zdania bez skladu i ladu klerix ;p;p

29.8.2011 (10:07)

mi tez to tez zrownowanenie obojetnie bo nie jestesmy jak "listkami takimi z drzewa" wulagaryzmy do roznych rzeczy sluza od wyladowania emocji na drzewie po krecenie beki itp itd..

3.3.2011 (20:03)

Tak u nas to samo. Przeklinali nauczyciel kablował i kaput. Karne wypracowanie na półtorej strony na temat czym według nas jest niecenzuralne słownictwo. I trzeba dodatkowo dialogi. Teraz uczymy się angielskich i w innych językach przekleńst żeby nauczyciele sie nie kapowali. Nie mozna przeklinac po angielsku przy pani od anglika? Mozna gadaj po niemiecku!

5.6.2007 (10:15)

bardzo mi Twoja praca pomogła, ponieważ na chemii bardzo bolała mnie śledziona, i zakląłem sobie po cichu, jednak dostatecznie głośno by usłyszał to nauczyciel :) i za kare musiałem napisać pracę o używaniu wulgaryzmów. pozdrawiam i przestrzegam przed klnięciem w szkole i to w dodatku na lekcji :)

27.7.2006 (14:19)

Jak najbardziej się z tym zgadzam.
Nie lubię prostaków=]

27.7.2006 (14:12)

masz racje, ja nie nawidze kiedy ktos przeklina, twoja praca duzo mowi na ten temat co bardzo mnie cieszy przeczytałam ja przypadkiem i nie załuje, bardzo fajni enapisane, polecam prace bardzo serdecznie, cudna, byle tak dalej . POZDRAWIAM :)



Serwis stosuje pliki cookies w celu świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w Serwis stosuje pliki cookies w celu świadczenia usług. Więcej szczegółów w polityce prywatności.