profil

Opis Fauna - Tumnusa.

drukuj
satysfakcja 64 % 482 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Faun to leśny bożek miajacy postać pól człowieka pól kozła. zamiast stup miał najprawdziwsze kopytka. miał również ogon który włóczył sie po ziemi. jego skora była lekko czerwona, twarz była dziwna. miał krotka i ostro zakończona bródkę i kręcone włosy z których wystawały dwa małe rożki. jego zadaniem w Narnii było porywanie dzieci i przyprowadzanie do Białej Czarownicy, ale z Łucja tak nie postąpił wiec okazał dobre serce. był również wrażliwy i starał sie być dobrym ale mu to nie wychodziło, Był uprzejmy oraz życzliwy.


Przydatna praca? Tak Nie
Wersja ściąga: opis_fauna_-_tumnusa..doc
Komentarze (13) Brak komentarzy
18.1.2012 (20:05)

krótkie strasznie dajcie coś lepszego

28.11.2011 (21:14)

Dzieki.Dostalem 5 :D

25.5.2011 (19:23)

Gratuluję ortografii i interpunkcji twoja ocena z ortografii i interpunkcji 6

:6

4.5.2011 (15:05)

Przecież tu nie ma żadnego opisu domu !

14.4.2011 (15:30)

ale jak na opis to mało kaszna



Zadania z Języka polskiego
gusio19970 rozwiązanych zadań
Język polski 10 pkt 20.12.2014 (11:30)

Napisz rozprawkę na temat : różne czasy , różni ludzie , a cel? rozważ problem trwałości buntu młodzieńczego jako wartość wpływającą na zmianę...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

wyyluzuj0 rozwiązanych zadań
Język polski 70 pkt 20.12.2014 (11:09)

BARDZO WAŻNE!! Na podstawie książki "Zbrodnia i Kara" napisz wypracowanie.

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 53 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

Violaa950 rozwiązanych zadań
Język polski 90 pkt 20.12.2014 (10:36)

Renesansowy charakter "pieśni" j . Kochanowskiego . Rozważ problem w oparciu o wybrane utwory ( bez podawania ragmentów)

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 68 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Grinrezar0 rozwiązanych zadań
Język polski 100 pkt 19.12.2014 (20:29)

Miałbym prośbe moja dziewczyna, chodzi do Liceum dla dorosłych i dostała takiego zadanie. Jedynym naszym problemem jest to, ze oboje jesteśmy słabi...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

KasEnka55660 rozwiązanych zadań
Język polski 100 pkt 19.12.2014 (17:11)

Jakich książek  byście użyli do napisania referatu na temat : " Sztuka barokowa-sztuka renesansowa : porównanie . COs konkretnego potrzebuje

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.