profil

Opis rodziny- j.angielski

drukuj
satysfakcja 46 % 310 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

I think I have a small family. There are four people in it. I am 19 years old, I have blond hair and light blue eyes. I am a first-year student at secondary school in Wieruszów. I have a sister but sometimes I wish I had a brother, because I quarrel with her often. She is 15. She is pretty and blond-hair girl. My mother is a teacher-educator in TPD DWD Glaz and my father is an driver and he work in PPKS Oleśnica. He spends most of his time away from home and this means that I and my sister mostly with our mother. Nevertheless, I think that when we are together we are a happy family. My father and I are very keen on computing and we always spend summer holidays together in mountains. My mother likes traveling abroad and she enjoys warm countries in particular.
Every Sunday we go on dinner to grandparents, who live in Walichnowy.
In week visit them also. But now I dislike go there recently.
When I was born we lived in Glaz, but I disremember unfortunately because I was small. When I was 6 years we moved to Sokolniki and we live there to today. We are very happy and loving family.


Przydatna praca? Tak Nie
Komentarze (5) Brak komentarzy
12.10.2011 (15:56)

wow ale projekt!!!!!!1

a mozee po polsku nie jesteem zadną kująką kurde wlanie kto powiedzial ze angielski jest cool!!!!!!1

temu komus chyba siekierą przywalili!!!!!!!!

10.10.2011 (18:38)

ok może byc ale daj po polsku tom wersie xd

18.1.2011 (14:35)

angielski jest cool

18.11.2009 (19:51)

to az tak zle u ciebie z angolem hahaha

1.10.2009 (18:48)

aaa tłumaczenie?



Zadania z Języka angielskiego
xboxone0 rozwiązanych zadań
Język angielski 10 pkt Dzisiaj 16:40

Odmiana czasownika to be

Rozwiązań 2 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 2 z 2
Rozwiązuj

Szczyrek3210 rozwiązanych zadań
Język angielski 20 pkt wczoraj o 17:23

Napisz list jako Perełka z książki Adama Bahdaj  wakacje z duchami. Na temat pobytu na wakacjach proszę szybko ;)

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 15 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

adi000 rozwiązanych zadań
Język angielski 10 pkt wczoraj o 17:22

Uzupełnij zdania właściwą formą czasowników z ramki . Skorzystaj ze słownika. text, video - chat , burn, click ,download ,surf 1.We often ______...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

19myszka460 rozwiązanych zadań
Język angielski 10 pkt wczoraj o 17:08

Ask and answer the questions. 1 How do you usually travel when you go on holiday ? 2 Which types of transport in ex.1 do you use every...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

dawidrtg0 rozwiązanych zadań
Język angielski 10 pkt wczoraj o 12:30

5 pytani z hymnu dombrowskiego. prosze pomurzcie

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.

Zadaj pytanie Zaloguj się lub załóż konto

Serwis stosuje pliki cookies w celu świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w Serwis stosuje pliki cookies w celu świadczenia usług. Więcej szczegółów w polityce prywatności.