profil

Opis obrazu autorstwa Pietera Brueghla Młodszego pt. Lato

drukuj
satysfakcja 60 % 413 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Jednym z najbardziej znanych obrazów który chciałabym opisać jest obraz autorstwa Pietera Brueghela Młodszego pt."Lato".

Na pierwszym planie widać dwóch żniwiarzy.Jeden z nich zajęty jest koszeniem zboża, a drugi siedzi na snobku i pije wodę.Niedaleko widac kobietę która niesie zywność żniwiarzom.Na drugim planie widać kobiety zajęte wiązaniem snobków, a mężczyźni koszeniem zboża.Na ostatnim czyli trzecim planie widać chaty i mały kościół.W oddali wije się droga, która znika za horyzontem.

W obrazie podobają mi się kolory lata: żółcie w różnych odcieniach, ciepłe brązyi czerwienie. Podoba mi się też kolorystyka obrazu.Chętnie powiesiła bym go sobie w pokoju.


Przydatna praca? Tak Nie
Komentarze (6) Brak komentarzy
16.11.2011 (16:50)

może być ale za krótka nie polecam za bardzo ale może się przydać żeby napisać na podstawie tego

16.11.2011 (17:03)

może być ale za krótka nie polecam za bardzo ale może się przydać żeby napisać na podstawie tego

17.10.2011 (22:02)

dostalem pale bo przepisalem z neta:D niepolecam

17.10.2011 (13:28)

ja za to niską ocenę dostałam i nie polecam bo było za krótkie

14.4.2011 (20:09)

Fajna, ale za krótka :/

2.3.2009 (18:53)

Bardzo dobra praca,Napewno dostane 5 ;-)

Sztuka i kultura


Zadania z Języka polskiego
jack2220 rozwiązanych zadań
Język polski 10 pkt 2 godziny 32 minuty temu

Hej, mam taki problem. Mianowicie poproszono mnie o wiersz na temat taxi lub taxi corporation( może być krótki,tylko pozytywny) Proszę pomocy

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

gusio19970 rozwiązanych zadań
Język polski 10 pkt 20.12.2014 (11:30)

Napisz rozprawkę na temat : różne czasy , różni ludzie , a cel? rozważ problem trwałości buntu młodzieńczego jako wartość wpływającą na zmianę...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

wyyluzuj0 rozwiązanych zadań
Język polski 70 pkt 20.12.2014 (11:09)

BARDZO WAŻNE!! Na podstawie książki "Zbrodnia i Kara" napisz wypracowanie.

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 53 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

Violaa950 rozwiązanych zadań
Język polski 90 pkt 20.12.2014 (10:36)

Renesansowy charakter "pieśni" j . Kochanowskiego . Rozważ problem w oparciu o wybrane utwory ( bez podawania ragmentów)

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 68 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Grinrezar0 rozwiązanych zadań
Język polski 100 pkt 19.12.2014 (20:29)

Miałbym prośbe moja dziewczyna, chodzi do Liceum dla dorosłych i dostała takiego zadanie. Jedynym naszym problemem jest to, ze oboje jesteśmy słabi...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.