profil

satysfakcja 70 % 1431 głosów

Opis pokoju po angielsku

drukuj
Treść
Obrazy
Wideo
Opinie

My room is very spacious, it has about 20 square meteres. It is placed in the southern part of my apartment. There are big windows in my room and so it is well lit. There is a two-story bed(nie wiem jak to jest), wardrobe, two armchairs, table, tv, and serveral shelves in my room. There are a lot of flowers standing on those shelves. The entrence to my room is on the north side. There is a desk with comupter standing on the left side of the window. Right next to the entrance there is a bed. The room itself is pained yellow. There is a lot of space at the centre of the room. There is a brown crapet laying. The room/carpet (nie wiem ktory z nich) is very confortable in my opinion, and I'm pretty satisfied with it.

Przetłumaczenie:

Mój pokoj jest bardzo przestrzenny.Ma ok 20m(kwadratowych.Znajduje sie w południowej czesci mieszkania. Okna w pokoju sa duze. Pokoj jest dobrze oswietlony. Znajduje sie w nim pietrowe łóżko, szafa, dwa fotele, stolik,tv i kilka półek. Na polkach stoi bardzo duzo kwiatków. Wejscie do pokoju znajduje sie od polnocnej strony. Na lewo od okna stoi biurko z komputerem. Zaraz przy wejsciu stoi łóżko, pokoj pomalowany jest na żółty kolor. Na srodku pokojuz znajduje sie duzo wolnego miejsca. Na podłodze lezy jasno brazowy dywan.moim zdaniem jest bardzo wygodny i jestem z niego zadowolony.


Przydatna praca? Tak Nie
Wersja ściąga: opis_pokoju_po_angielsku.doc
Komentarze (21) Brak komentarzy zobacz wszystkie
10.10.2011 (15:02)

BNEZ SESOWY
=]

2.10.2011 (02:16)

fajny i bez błędów ale ciut skomplikowany
;]

8.6.2011 (05:18)

fajne ;d

12.5.2011 (20:31)

ja za to dostałam 1 żal !!!!

4.4.2011 (16:49)

jak taki kozak to zrob lepsze n00bie ! Mi sie przydalo 5/5 !!!

Typ pracy


Zadania z Języka angielskiego
Nieaktywny
Język angielski 10 pkt 38 minut temu

Napisz zdania w formie pytani angelina Jolie iś america. they are your books New York is the USA .Daniel radcliffe is twenty years old .Manchester...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Nieaktywny
Język angielski 10 pkt 23.10.2014 (18:29)

Właśnie wróciłaś ze szkolne wycieczki . W liście do koleżanki opisz gdzie byliście jak wyglądał wasz dzień co było główną atrakcją podpisz się...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Nieaktywny
Język angielski 10 pkt 23.10.2014 (18:09)

j.angielski team up str.13 ćw.4 klasa 4

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Nieaktywny
Język angielski 10 pkt 23.10.2014 (18:06)

podanych wyrazów ułóż zdania przeczące : He/not/tenyearsdd , She/not/nice , It/not/black , zwe/not/Russia , Yuo/not/teachers , They/not/inYeark ....

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

Nieaktywny
Język angielski 10 pkt 23.10.2014 (18:02)

podanych wyrazów ułóż zdania przeczące : He/not/tenyearsdd , She/not/nice , It/not/black , zwe/not/Russia , Yuo/not/teachers ,...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.