profil

Opis pokoju po angielsku

drukuj
satysfakcja 70 % 1490 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

My room is very spacious, it has about 20 square meteres. It is placed in the southern part of my apartment. There are big windows in my room and so it is well lit. There is a two-story bed(nie wiem jak to jest), wardrobe, two armchairs, table, tv, and serveral shelves in my room. There are a lot of flowers standing on those shelves. The entrence to my room is on the north side. There is a desk with comupter standing on the left side of the window. Right next to the entrance there is a bed. The room itself is pained yellow. There is a lot of space at the centre of the room. There is a brown crapet laying. The room/carpet (nie wiem ktory z nich) is very confortable in my opinion, and I'm pretty satisfied with it.

Przetłumaczenie:

Mój pokoj jest bardzo przestrzenny.Ma ok 20m(kwadratowych.Znajduje sie w południowej czesci mieszkania. Okna w pokoju sa duze. Pokoj jest dobrze oswietlony. Znajduje sie w nim pietrowe łóżko, szafa, dwa fotele, stolik,tv i kilka półek. Na polkach stoi bardzo duzo kwiatków. Wejscie do pokoju znajduje sie od polnocnej strony. Na lewo od okna stoi biurko z komputerem. Zaraz przy wejsciu stoi łóżko, pokoj pomalowany jest na żółty kolor. Na srodku pokojuz znajduje sie duzo wolnego miejsca. Na podłodze lezy jasno brazowy dywan.moim zdaniem jest bardzo wygodny i jestem z niego zadowolony.


Przydatna praca? Tak Nie
Wersja ściąga: opis_pokoju_po_angielsku.doc
Komentarze (21) Brak komentarzy
10.10.2011 (15:02)

BNEZ SESOWY
=]

2.10.2011 (02:16)

fajny i bez błędów ale ciut skomplikowany
;]

8.6.2011 (05:18)

fajne ;d

12.5.2011 (20:31)

ja za to dostałam 1 żal !!!!

4.4.2011 (16:49)

jak taki kozak to zrob lepsze n00bie ! Mi sie przydalo 5/5 !!!

Typ pracy


Zadania z Języka angielskiego
ooooooolenka0 rozwiązanych zadań
Język angielski 50 pkt wczoraj o 18:15

Pocztówka z wakacji zawierająca opis: - gdzie się było, - z kim się spędzało czas, - co ostatnio robiliście i gdzie byliście (czas Past Simple) -...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 38 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

kama112130 rozwiązanych zadań
Język angielski 222 pkt wczoraj o 16:26

Opis gwiazdy byle jakiej ale po angielsku

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 167 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

jj130 rozwiązanych zadań
Język angielski 100 pkt 18.12.2014 (19:41)

1. Write questions and answers which are true for you. 1. What/music/you and your friends/usually/listen to?...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

laysol0 rozwiązanych zadań
Język angielski 200 pkt 18.12.2014 (16:40)

Zadania w załczniku.

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 150 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Galor0 rozwiązanych zadań
Język angielski 350 pkt 18.12.2014 (12:31)

Napisz list do przyjaciela z anglii 250 słów,który będzie zawierał takie informacje: 1.Podziękowania za poprzedni list 2.Jak wygląda mój dzień 3.Co...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 263 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.