profil

Prasówka na WOS

drukuj
satysfakcja 13 % 507 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Zaginiony chomik, którego poszukiwała pod deskami podłogi cała brygada strażacka, odnalazł się po 9 dniach, kiedy... zgłodniał.
Futrzany ulubieniec pewnej szkockiej rodziny schował się przed swoimi opiekunami i nie chciał wyjść nawet, kiedy strażacy próbowali go wytropić przy pomocy posmarowanej czekoladą miniaturowej kamery.

Próba wyssania zwierzaka spod podłogi przy pomocy odkurzacza zabezpieczonego skarpetką również zakończyły się fiaskiem i dopiero głód zmusił gryzonia do opuszczenia kryjówki w poszukiwaniu jedzenia.


Przydatna praca? Tak Nie
Wersja ściąga: prasówka_na_wos.doc
Komentarze (11) Brak komentarzy
3.10.2011 (17:20)

co dostał???warto to brać??

2.10.2011 (22:39)

hahahaha,ale miałam ubaw,jak kolega to przeczytał na Wosie ! XDD

27.9.2011 (21:27)

pokurwilo cie man nasral ci ktos do bani czy se sam poradziles

21.9.2011 (14:54)

Hahahahahaha . Racja . !
O Chomiku tutaj pisze .

19.9.2011 (16:24)

Chyba cie pojebało !?



Zadania z Wiedza o społeczeństwii
Rose970 rozwiązanych zadań
Wiedza o społeczeństwie 10 pkt 19.12.2014 (21:17)

Hej potrzebuje waszej pomocy  mam napisać pracę kontrolną i potrzebuję waszej pomocy  praca potrzebna mi jest na wczoraj. "Istota...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

aife0 rozwiązanych zadań
Wiedza o społeczeństwie 25 pkt 19.12.2014 (16:20)

Plusy i minusy własnej działalności gospodarczej - z góry dziękuję za pomoc.

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 20 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

21220000 rozwiązanych zadań
Wiedza o społeczeństwie 50 pkt 18.12.2014 (20:04)

Muszę przygotowac notatkę o artykule z jakiegoś tygodnika opinii. Na dzisiaj!!!!

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 38 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Yume33320 rozwiązanych zadań
Wiedza o społeczeństwie 100 pkt 17.12.2014 (18:40)

Pan Janusz jest taksówkarzem w niewielkim mieście K. Rada Miejska w K. podjęła ostatnio uchwałę w  sprawie osobowego transportu prywatnego w...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

myszzkamikki0 rozwiązanych zadań