profil

Prasówka na WOS

drukuj
satysfakcja 13 % 508 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Zaginiony chomik, którego poszukiwała pod deskami podłogi cała brygada strażacka, odnalazł się po 9 dniach, kiedy... zgłodniał.
Futrzany ulubieniec pewnej szkockiej rodziny schował się przed swoimi opiekunami i nie chciał wyjść nawet, kiedy strażacy próbowali go wytropić przy pomocy posmarowanej czekoladą miniaturowej kamery.

Próba wyssania zwierzaka spod podłogi przy pomocy odkurzacza zabezpieczonego skarpetką również zakończyły się fiaskiem i dopiero głód zmusił gryzonia do opuszczenia kryjówki w poszukiwaniu jedzenia.


Przydatna praca? Tak Nie
Wersja ściąga: prasówka_na_wos.doc
Komentarze (11) Brak komentarzy
3.10.2011 (17:20)

co dostał???warto to brać??

2.10.2011 (22:39)

hahahaha,ale miałam ubaw,jak kolega to przeczytał na Wosie ! XDD

27.9.2011 (21:27)

pokurwilo cie man nasral ci ktos do bani czy se sam poradziles

21.9.2011 (14:54)

Hahahahahaha . Racja . !
O Chomiku tutaj pisze .

19.9.2011 (16:24)

Chyba cie pojebało !?



Zadania z Wiedza o społeczeństwii
lofki120 rozwiązanych zadań
Wiedza o społeczeństwie 10 pkt wczoraj o 16:28

Napisz dlaczego znajomość systemu bankowego jest tak istotna dla każdego dorosłego człowieka???? na cała jedna stronę błagam o pomoc

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8
Rozwiązuj

MmmCzoko6 rozwiązanych zadań
Wiedza o społeczeństwie 100 pkt 30.3.2015 (18:25)

PLISSKA NA JUTRO ♥ Przygotuj budżet domowy swojej rodziny na najbliższy miesiąc,uwzględąc wydatki stałe i zmienne oraz pełną kwotę na...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75
Rozwiązuj

eloszka1230 rozwiązanych zadań
Wiedza o społeczeństwie 12 pkt 30.3.2015 (13:36)

Narody i ich dążenia do posiadania własnego państwa.Rozważ problem tworzenia nowych państw  we współczesnym świecie uwzględniając różne teorie...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 9
Rozwiązuj

eloszka1230 rozwiązanych zadań
Wiedza o społeczeństwie 10 pkt 30.3.2015 (13:33)

Formy demokracji bezpośredniej i pośredniej.Porównaj ich znaczenie we współczesnej Polsce odwołując się do przykładów ich funkcjonowania na...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8
Rozwiązuj

eloszka1230 rozwiązanych zadań
Wiedza o społeczeństwie 20 pkt 30.3.2015 (13:32)

Scharakteryzuj sytuację prawną mniejszości narodowych i etnicznych we współczesnej Polsce oraz procesy społeczno kultorowe którym podlegają

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 15
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.