profil

Opis pokoju -po niemiecku

drukuj
satysfakcja 63 % 366 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Das ist mein Zimmer. Mein Zimmer ist klein, hell und gemutlich. Vor oder Couch steht ein Fernsehr. Neben ein Fernsehr steht ein Tisch. Am Tisch stehen Stuhle. Auf dem Tisch steht eine Vase mit schonen Blumen. Auf dem Fu(niemieckie s )bden liegt ein Teppich. Links an der Wand hangt ein Bild. Rechts in der Ecke steht ein Schreibtisch. Auf dem Schreibtisch stehen ein Computer. Neben ein Schreibtisch steht ein Schrank. An der Decke hangt Krounleuchter. An ein Schrank einen Regal. Nacht Lampe steht bei einen Bett. Auf dem Fernsterbratt steht ein Blumentopf.


Podobne prace:
Przydatna praca? Tak Nie
Komentarze (7) Brak komentarzy
8.6.2010 (18:36)

super:D 6^^

12.12.2009 (17:20)

XxxJustinxxX wpisując w translatora nawet perfekcyjnie zrobiony tekst nigdy nieuzyskasz dobrego tłumaczenia:)

Za mało wiesz na ten temat a najwięcej sie udzielasz;P

2.2.2009 (17:46)

Ja za tą pracę dostałam 4 kto chce niech pisze, kto nie to nie proste. Sami napiszcie ....

2.2.2009 (17:35)

Jak coś nie pasuje to wara. ;) napiszcie sami !

28.1.2009 (16:17)

Swietna praca dostałam 5- jest jeden błon językowy i dużo błędów ortograficznych.Radzem w prowadzić poprawki do tego tekstu np. przetłumaczyć. Zostałam na tym złapana ze to nie ja to napisałam.Dle tego ze nie umiałam przetłumaczyć.

Typ pracy


Zadania z Języka niemieckiego
a17kaczmarczyk0 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 10 pkt wczoraj o 14:05

Kto pomoże potrzebne na dziśwspólnie z uczniami szkoły partnerskiej w Bremie organizujecie wystawę poświęconą najważniejszym wynalazkom....

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

a17kaczmarczyk0 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 10 pkt wczoraj o 13:40

Witam kto pomoże przebywasz na wymianie szkolnej w Lipsku. Wspólnie z kolegą/koleżanką przygotowujesz projekt na temat stosowania nowych technologi...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

tajuuuuuuuuuuuuuuuu54560 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 10 pkt 4.3.2015 (19:30)

Napisz po niemiecku 8:14 9:38 10:11 11:43 12:15 13:50 14:25 15:12 16:55 17:20 18:50 19:02 20:26 21:18 22:10 23:58

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

SashaZylewicz0 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 10 pkt 4.3.2015 (18:19)

Podczas pobytu u kolegi w Austrii wybierasz się z nim na wycieczkę krajoznawczą. W rozmowie z nim omów cztery kwestie: -program wycieczki -baza...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

MissPhoto0 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 10 pkt 4.3.2015 (16:10)

Język niemiecki punkt klasa 5 odpowiedzi zadanie 32, 80 strona

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.