profil

Opis pokoju -po niemiecku

drukuj
satysfakcja 64 % 363 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Das ist mein Zimmer. Mein Zimmer ist klein, hell und gemutlich. Vor oder Couch steht ein Fernsehr. Neben ein Fernsehr steht ein Tisch. Am Tisch stehen Stuhle. Auf dem Tisch steht eine Vase mit schonen Blumen. Auf dem Fu(niemieckie s )bden liegt ein Teppich. Links an der Wand hangt ein Bild. Rechts in der Ecke steht ein Schreibtisch. Auf dem Schreibtisch stehen ein Computer. Neben ein Schreibtisch steht ein Schrank. An der Decke hangt Krounleuchter. An ein Schrank einen Regal. Nacht Lampe steht bei einen Bett. Auf dem Fernsterbratt steht ein Blumentopf.


Podobne prace:
Przydatna praca? Tak Nie
Komentarze (7) Brak komentarzy
8.6.2010 (18:36)

super:D 6^^

12.12.2009 (17:20)

XxxJustinxxX wpisując w translatora nawet perfekcyjnie zrobiony tekst nigdy nieuzyskasz dobrego tłumaczenia:)

Za mało wiesz na ten temat a najwięcej sie udzielasz;P

2.2.2009 (17:46)

Ja za tą pracę dostałam 4 kto chce niech pisze, kto nie to nie proste. Sami napiszcie ....

2.2.2009 (17:35)

Jak coś nie pasuje to wara. ;) napiszcie sami !

28.1.2009 (16:17)

Swietna praca dostałam 5- jest jeden błon językowy i dużo błędów ortograficznych.Radzem w prowadzić poprawki do tego tekstu np. przetłumaczyć. Zostałam na tym złapana ze to nie ja to napisałam.Dle tego ze nie umiałam przetłumaczyć.

Typ pracy


Zadania z Języka niemieckiego
AAAAAGA1230 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 150 pkt 22.1.2015 (19:59)

Haben czy sein? prosze o pomoc

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 113 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

wekrej0 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 15 pkt 21.1.2015 (20:23)

Podajcie stronkę na której wolno wydrukować wszystko o niedersachsen landzia z  niemiec - czyli historia i geografia

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 12 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

kiya770 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 10 pkt 21.1.2015 (14:04)

Musze napisac zyciorys po niemiecku ( jako zadanie domowe - nie do firmy;) i nie wiem jak napisac : w 1999 roku urodziłam corke... i w 2000...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

KAMIL3460 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 100 pkt 20.1.2015 (19:50)

Mógłby ktoś przetłumaczyć tekst z załącznika na polski? Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję :)

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

KAMIL3460 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 50 pkt 20.1.2015 (19:06)

Mógłby ktoś przetłumaczyć tekst z załącznika na polski? Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję :)

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 38 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.