profil

Logo Komeniusz (podstawowe komendy i podstawowe produkcje w załączniku)

drukuj
satysfakcja 68 % 794 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Logo Komeniusz (tzn żółwik)
Podaje tutaj oproste komendy do tego programu a w załączniku dodaje podstawowe figury:)
Powodzenia
Oraz plik do sciagniecia z programem (jest sprawdzony i nie ma tam wirusa)

np - (naprzód) przesuwa zółwia do przodu o daną liczbę np. np 100.
ws - (wstecz) cofa żółwia o daną liczbę np. ws 50.
lw - (lewo) przesuwa żółwia o dany kąt w lewo np. lw 90.
pw - (prawo) przesuwa żółwia o dany kąt w prawo np. pw 90.
pż - (pokaż żółwia) jeśli jest nie widoczny, pokazuje zółwia.
sż - (schowaj żółwia) chowa żółwia.
cs - (clear screen) czyści cały ekran z wpisanych procedur i ustawia żółwia na środku.
odnowa - zresetuj ekran.
pod - podnieś pisak.
opu - opuść pisak.
pówtórz - powtarza daną operację X razy np. powtórz 4.
ustaltło - ustala dane tło
ukp - ustal kolor pisaka.
ugp - ustal grobość pisaka.


Podobne prace:
Przydatna praca? Tak Nie
Komentarze (4) Brak komentarzy
19.5.2011 (20:34)

jak zrobić komende powtórz dla np 80 np po np 20

9.5.2011 (11:11)

super !!! Przyłaczam sie do amaka2008!!!

12.4.2011 (14:03)

może być(może to jest długie szerokie i głębokie).

2.12.2008 (20:40)

Bardzo przydatna notatka, dla osób początkujących!!!!

Rozkład materiału


Zadania z Informatyki
KamilPytajo0 rozwiązanych zadań
Informatyka 10 pkt 23.4.2015 (12:30)

Witam mam pytanie , Co musze kupić żeby zagrać w Wiedzmina 2 ? Tutaj Daje Wymagania do wiedzmina ! : System operacyjny: Windows XP SP2 / Windows...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8
Rozwiązuj

Dzik960 rozwiązanych zadań
Informatyka 10 pkt 21.4.2015 (20:06)

Witam,potrzebuje pomocy w pewnych zadankach :) Bazy Danych: 1.Utwórz bazę danych o nazwie łazy,a nastepnie relacje kadra,kluby oraz sztab a...

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 8
Rozwiązuj

badboy12343210 rozwiązanych zadań
Informatyka 300 pkt 21.4.2015 (00:07)

Prezentacja multimedialna na temat Łodzi, jej zabytków, miejsc szczególnych, historii i trochę wiadomości o regionie łódzkim Około 12 slajdów PILNE...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 225
Rozwiązuj

MmmCzoko10 rozwiązanych zadań
Informatyka 95 pkt 14.4.2015 (19:28)

PLISSS na jutro INFORMATYKA co zaliczamy do najważniejszych usług internetowych?

Rozwiązań 2 z 2
punktów za rozwiązanie do 72
Rozwiązuj

rzradek0 rozwiązanych zadań
Informatyka 10 pkt 14.4.2015 (17:13)

Zadanie. Zaprojektuj relacyjną bazę danych w systemie Access, która musi stanowić jedną całość (program komputerowy do obsługi wybranego...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.