profil

List z wyspy szczęścia

drukuj
satysfakcja 86 % 7 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Cześć Olu!!

Dawno do Ciebie nie pisałam, ponieważ miałam dużo zajęć. Co u Ciebie słychać ? U mnie wszystko w porządku . Właśnie wróciłam z wycieczki na Lasdaglezje- Wyspy Szczęścia. Opowiem Ci jak było?
Wyspa ta leży na Oceanie Atlantyckim. Płynęliśmy ekskluzywnym statkiem ,,Blue Water? . Po dopłynięciu do portu nasz przewodnik pan Jerzy Kapustka zakwaterował nas w ślicznych, białych, drewnianych domkach. Zamieszkałam z nowo poznaną koleżanką Kasią, która pochodziła ze Szczecina. Byłyśmy bardzo zmęczone, dlatego szybko położyłyśmy się spać. Następnego dnia, wstałam bardzo wcześnie i wyszłam na balkon. Ujrzałam piękne ptaki, które można zobaczyć tylko o świcie. W promieniach wschodzącego słońca podziwiałam mieniące się różnymi kolorami muszelki leżące na brzegu oceanu. Krajobraz był cudowny! Tego pięknego dnia poszłam z dziewczynami na zakupy. Byłyśmy na wspaniałym rynku, gdzie tutejsi mieszkańcy sprzedawali przez siebie zrobione pamiątki. Były to piękne, lśniące ozdoby i biżuteria. Ja kupiłam sobie piękny naszyjnik z pereł. Szybko minął nam ten dzień. Trzeciego dnia poszliśmy zwiedzać okoliczne zabytki. byliśmy też w puszczy , która zaczynała się śliczną polanką. Ten dzień był niesamowity! Puszcza to najpiękniejsze miejsce na Ziemi. Pan Jurek w czasie drogi, tak pięknie opowiadał o niej różne legendy że często zapierało mi dech w piersiach. Takie wyprawy bardzo mnie zafascynowały. Postanowiłam w czasie pobytu na Wyspie Szczęścia zwiedzić podobne miejsca.
Ostatniego dnia wycieczki, pan Jurek zrobił nam niespodziankę. Przygotował wielki stos, który ja z Kasią miałyśmy zapalić , ponieważ byłyśmy najmłodsze. Byłam bardzo mile zaskoczona. Podczas ogniska śpiewaliśmy różne piosenki. Najbardziej podobała mi się piosenka o oceanie. Kiedy do Ciebie przyjadę to Ci ją zaśpiewam.
Szkoda że nie mogłaś popłynąć ze mną. Mam nadzieje , że teraz gdy Ci to wszystko mówię pojedziesz tam i zobaczysz na własne oczy to piękno lazurowego oceanu i gęstej zielonej puszczy.
Pozdrawiam Cię serdecznie i przesyłam buziaki dla Ciebie i całej Twojej rodziny.

Twoja przyjaciółka
Karolinka
P.S. Nie zapomnij okularów przeciwsłonecznych.


Przydatna praca? Tak Nie
(0) Brak komentarzy
Formy wypowiedzi