profil

Zredaguj opowiadanie, którego bohaterem będzie współczesny stoik (opowiadanie twórcze).

drukuj
satysfakcja 56 % 83 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Maciek miał właśnie wychodzić do szkoły. Przeglądając się w lustrze, przypomniał sobie, że dziś miał przeczytać "Krzyżaków". Mimo tego okazał spokój. Od razu pomyślał o swoim koledze Kubie. Nie prędko zabrał się do czytania. Zdążył przewertować zaledwie pięćdziesiąt stron. W szkole okazało się, że Kuba jest na konkursie z historii i test napisze po lekcjach. Nie miał się jednak do nikogo zwrócić.
Jednak pytania na teście nie były proste. Na niektóre znał odpowiedź, ale na pytanie " Jak nazywali sie adoratorzy Jagienki? ", a "z, którym Zbyszko pobił się w Krześni? " nie wiedział nic. Podobnie jak " Kogo poślubił Hlawa? " Ręce zaczęły się mu pocić. Wypracowanie poszło fatalnie. Nie denerwował się. Od razu po oddaniu wyszedł z klasy i pobiegł na stołówkę zjeść obiad. Dwa dni później Maciek pogodził się ze swoim losem. Wiedział, że dostanie złą ocenę. Kiedy pani wyczytała jego nazwisko, nie okazywał zbytnich emocji. Spytał tylko, czy może poprawić ocenę. Kiedy dostał kartkę pod nos, zobaczył wielka dwójkę w kółeczku. Nauczycielka powiedziała, że może poprawić do przyszłego tygodnia.
Pochwaliła Maćka za zachowanie spokoju, opanowania. Po chwili nauczycielka dodała do uczniów : chciałabym abyście brali z niego przykład.


Przydatna praca? Tak Nie
Komentarze (7) Brak komentarzy
11.9.2009 (15:52)

Teraz ja se przepisze do zeszytu i zobaczymy co ja dostanę :P

16.12.2008 (17:31)

Super ;] Przydalo Się . Dostałem 4 -

23.11.2008 (14:46)

To napiszcie co za to dostaliście:)

20.10.2008 (18:02)

jak dla mnie spoko;pp krótkie zwięzłe i na temat:D

22.9.2008 (21:02)

nom,ciekawe co dostane za ocenę za to ;)

Formy wypowiedzi


Zadania z Języka polskiego
gusio19970 rozwiązanych zadań
Język polski 10 pkt 20.12.2014 (11:30)

Napisz rozprawkę na temat : różne czasy , różni ludzie , a cel? rozważ problem trwałości buntu młodzieńczego jako wartość wpływającą na zmianę...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

wyyluzuj0 rozwiązanych zadań
Język polski 70 pkt 20.12.2014 (11:09)

BARDZO WAŻNE!! Na podstawie książki "Zbrodnia i Kara" napisz wypracowanie.

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 53 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Violaa950 rozwiązanych zadań
Język polski 90 pkt 20.12.2014 (10:36)

Renesansowy charakter "pieśni" j . Kochanowskiego . Rozważ problem w oparciu o wybrane utwory ( bez podawania ragmentów)

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 68 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Grinrezar0 rozwiązanych zadań
Język polski 100 pkt 19.12.2014 (20:29)

Miałbym prośbe moja dziewczyna, chodzi do Liceum dla dorosłych i dostała takiego zadanie. Jedynym naszym problemem jest to, ze oboje jesteśmy słabi...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

KasEnka55660 rozwiązanych zadań
Język polski 100 pkt 19.12.2014 (17:11)

Jakich książek  byście użyli do napisania referatu na temat : " Sztuka barokowa-sztuka renesansowa : porównanie . COs konkretnego potrzebuje

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.