profil

Przykład listu motywacyjnego

drukuj
satysfakcja 62 % 44 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Opinie

Bielsko-Biała, dn.12.2.2021r.

Maria Zawadzka
Ul. ___________
43-300 _________
Tel. 0 513 xxx xxx


Do dyrekcji Kliniki Stomatologiczno-Ortodontycznej

Nieniejszym zgłaszam swoja propozycje podjecia pracy w Klinice Stomatologiczno-Dentystycznej.
Jestem przekonana iz moje umiejętności pozwalaja mi o ubieganie się o posade w waszej firmie.
Przez ostatnie cztery lata pracowałam w Prywatnej Klinice Ortodontycznej w Zorach jako samodzielny lekarz ortodonta. Zajmowana przeze mnie posada nauczyła mnie wielu przydatnych rzeczy w tym zawodzie tj. : podejmowanie odpowiedzialnych, samodzielnych decyzji nie zagrażających zdrowiu pacjenta, samodzielnego i sprawnego organizowania pracy oraz współpracy z innymi ludzmi.
Nie raz praca ta wymagała ode mnie ogromnego poswiecenia, poszerzania i uaktualniania mojej wiedzy oraz umiejętności w zakresie obowiązujących norm, nowych technologi pracy i produktów związanych z branza ortodontyczna.
Angazuje się w powierzone mi obowiązki i bardzo stram się by uzyskiwac jak najlepsze wyniki.
Jestem osoba powazna, uczciwa i odpowiedzialna, z łatwością nawiazuje kontakty z nieznanymi Dotad mi ludzmi.
Zdaje sobie sprawe ,iż praca w Waszej klinice będzie wymagała ode mnie nabycia nowych umiejętności, na które jestem gotowa.
Mam nadzieję, ze zainteresuje Panstwa moja oferta. Licze na kontakt, w przekonaniu, iż moja osoba będzie przydatna

Z wyrazami szacunku

Maria Zawadzka


Przydatna praca? Tak Nie
Komentarze (4) Brak komentarzy zobacz wszystkie
9.5.2009 (13:03)

@opacho Przekonująco napisane ^^ Szósteczka się należy

11.1.2009 (17:34)

@paulaiwanek16 jejku cale szczescie ze znalazlam ten list motywacyjny =**

10.12.2008 (16:12)

@ryeni Tekst fajny... ale ja list motywacyjny miałam na j.polskim, a nie na WOS-ie ;)

20.4.2008 (14:15)

@korbolek5 Świetny tekst i dobrze iż są ludzie którym che się takie rzeczy przepisywać. Ja miałem za zadanie napisać CV i list motywacyjny a tego drugiego to nawet nie iałem wyjaśnionego więc twoja praca się przydał. Przerobiłem ją na stanowisko sprzedawcy w firmie zajmującej sie sprzedażą akcesori komputerowych i komputerów. Jeszce raz wielkie dzięki :) Daje 6



adek74110 rozwiązanych zadań
Wiedza o społeczeństwie 10 pkt 29.10.2014 (14:44)

charakterystyka i elementy listy płac. Referat na ten temat.

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Werciak161 rozwiązane zadanie
Wiedza o społeczeństwie 15 pkt 26.10.2014 (17:14)

Napisz list do przywódcy koreańskiego ,w którym staniesz w obronie ustroju demokratycznego. Bardzo proszę o pomoc :(   

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 12 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

David1234567898980 rozwiązanych zadań
Wiedza o społeczeństwie 10 pkt 26.10.2014 (11:03)

Majątek przedsiębiorstwa turystycznego- referat , PROSIŁBYM NA DZIŚ JAK KTOŚ MOŻE :)

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

daniels220 rozwiązanych zadań
Wiedza o społeczeństwie 100 pkt 25.10.2014 (23:21)

zcharakteryzuj znane Ci atak i zamach i wymień różnice , wymień znane Ci motywy ataku zcharakteryzuj jeden z nich . prosze o szybką pomoc , dziekuje

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Domii_A0 rozwiązanych zadań
Wiedza o społeczeństwie 20 pkt 25.10.2014 (14:17)

Platforma Obywatelska historia partii

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 15 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.