profil

Pierwsze oznaki wiosny - Wiosna w parku - opis

drukuj
satysfakcja 55 % 459 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Opinie

21 marca to kalędarzowa wiosna.Niedaleko naszego osiedla jest park.Wybralismy sie tam razem z nasza klasa.
Juz w drodze zauwazylismy zieleniaca sie trawe i slonce tak grzalo nas po plecach ze musielismy zdjac kurtki.Gdy weszlismy do parku zobaczylismy piekne drzewa na ktorych juz byly paki.Pierwsze przebisniegi wygladaly cudownie, nawet chłopcy znalezli cos ciekawego, byl to fioletowy krokus.Niektorzy wzieli ze soba aparaty.Robili zdjecia, bardzo mogly sie przydac na szkolna gazetke.Zobaczylismy nawet zonkile, narcyzy ,hjacynty, anajlepsze bylo to, ze zobaczylismy przelatujace bociany.Pani zauwazyla lilie i tulipany.Wszystko pieknie wygladalo, mnostwo krzewow zielenilo sie wokol nas i kwitna juz zolte ranniki oraz filetowe kwiatki z zoltym srodkiem - pani wychowawczyni powiedziala ze to prylaszczki
Zobaczylismy wiele innych roslin i mysle ze te wszystkie zjawiska to dowody na to ze wiosna juz do nas zawitala.

Kozystalem z internetu wyszukalem troche nazw kwiatow na googlach
Nie jestem polonista wienc prosze niekrytykowac ;] a jesli ktos ma jakas uwage dotyczaca tego prosze mi napisac edytuje to, a jesli mi to pani dyrektor oceni i odda czy cos z poprawkami to najwyzej zmienie tresc.


Przydatna praca? Tak Nie
Komentarze (13) Brak komentarzy zobacz wszystkie
28.11.2011 (18:57)

więc, a nie ,,wienc'' :/
za dużo błędów !!

7.5.2011 (21:16)

to opowiadaniee :)!!!!!!

28.3.2011 (21:32)

Mają racje : / To nie jest opis : / Ale czasami jakieś zagadnienia się przydadzą :)

28.3.2011 (15:40)

To nie jest opis . To jest opowiadanie z opisem ! ! ! :D

27.3.2011 (18:05)

Masz racje kolego do bani 0/100 Kocham Cie Justyna :*****

Typ pracy


patryst0 rozwiązanych zadań
Biologia 10 pkt 9 minut temu

Warunki i urządzenia do przechowywania żywności, zmiany zachodzące podczas przechowywania żywności. Metody i techniki sporządzania potraw i...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

gizordzik0 rozwiązanych zadań
Biologia 30 pkt 28.10.2014 (11:42)

Witam, potrzebuje rozwiązania zadań z załącznika.  Z góry dzięki.

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 23 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

fairHair0 rozwiązanych zadań
Biologia 20 pkt 27.10.2014 (18:39)

Ma ktoś odpowiedzi do sprawdzianu z biologii klasa druga krążenie, sprawdzian mam, ale potrzebuję same odpowiedzi, błagam pomocy !!! (w załączniku...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 15 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

akinorew9050 rozwiązanych zadań
Biologia 10 pkt 27.10.2014 (17:41)

Praca kontrolna 1''genetyka w słuzbie zdrowia '' , badz  2 '' genetyka w słuzbie prawa ''

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

tarasiukmarzena70 rozwiązanych zadań
Biologia 10 pkt 27.10.2014 (17:20)

SZKOŁA OPIEKUN MEDYCZNY: TEMAT PRACY:Ocena parametrów podstawowych funkcji życiowych

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.