profil

/

Zadania Prace

Pierwsze oznaki wiosny - Wiosna w parku - opis

drukuj
satysfakcja 55 % 463 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

21 marca to kalędarzowa wiosna.Niedaleko naszego osiedla jest park.Wybralismy sie tam razem z nasza klasa.
Juz w drodze zauwazylismy zieleniaca sie trawe i slonce tak grzalo nas po plecach ze musielismy zdjac kurtki.Gdy weszlismy do parku zobaczylismy piekne drzewa na ktorych juz byly paki.Pierwsze przebisniegi wygladaly cudownie, nawet chłopcy znalezli cos ciekawego, byl to fioletowy krokus.Niektorzy wzieli ze soba aparaty.Robili zdjecia, bardzo mogly sie przydac na szkolna gazetke.Zobaczylismy nawet zonkile, narcyzy ,hjacynty, anajlepsze bylo to, ze zobaczylismy przelatujace bociany.Pani zauwazyla lilie i tulipany.Wszystko pieknie wygladalo, mnostwo krzewow zielenilo sie wokol nas i kwitna juz zolte ranniki oraz filetowe kwiatki z zoltym srodkiem - pani wychowawczyni powiedziala ze to prylaszczki
Zobaczylismy wiele innych roslin i mysle ze te wszystkie zjawiska to dowody na to ze wiosna juz do nas zawitala.

Kozystalem z internetu wyszukalem troche nazw kwiatow na googlach
Nie jestem polonista wienc prosze niekrytykowac ;] a jesli ktos ma jakas uwage dotyczaca tego prosze mi napisac edytuje to, a jesli mi to pani dyrektor oceni i odda czy cos z poprawkami to najwyzej zmienie tresc.


Przydatna praca? Tak Nie
Komentarze (13) Brak komentarzy
28.11.2011 (18:57)

więc, a nie ,,wienc'' :/
za dużo błędów !!

7.5.2011 (21:16)

to opowiadaniee :)!!!!!!

28.3.2011 (21:32)

Mają racje : / To nie jest opis : / Ale czasami jakieś zagadnienia się przydadzą :)

28.3.2011 (15:40)

To nie jest opis . To jest opowiadanie z opisem ! ! ! :D

27.3.2011 (18:05)

Masz racje kolego do bani 0/100 Kocham Cie Justyna :*****

Typ pracy


Zadania z Biologii
ewa10219980 rozwiązanych zadań
Biologia 45 pkt wczoraj o 18:57

Na czym polega różnorodność biologiczna, jej rodzaje oparte na przykładach, zagrożenia zachwiania tej równowagi oraz działalność człowieka w celu...

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 35 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

kiniusia19942 rozwiązane zadania
Biologia 25 pkt 25.2.2015 (18:15)

Poniżej podano kilka przykładów międzynarodowych działań ochronnych oraz kilka przykładów zagrożonych gatunków roślin wraz z opisem...

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 20 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

kiniusia19942 rozwiązane zadania
Biologia 30 pkt 25.2.2015 (17:47)

Wybitny polski filozof Tadeusz Kotarbiński, rozważając problemy postępowania człowieka wobec zwierząt, napisał: ,,Ewolucjonista rozumie, że...

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 23 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

KloszardWielki0 rozwiązanych zadań
Biologia 10 pkt 24.2.2015 (21:17)

Podaj 2 przykłady dotyczące wedrówek ptaków?

Rozwiązań 2 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 2 z 2
Rozwiązuj

kiniusia19942 rozwiązane zadania
Biologia 10 pkt 24.2.2015 (16:25)

DDT to środek owadobójczy, którego dawniej używano masowo w ochronie upraw rolnych, a także w walce z komarami roznoszącymi malarię. Chociaż był...

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.