profil

satysfakcja 55 % 459 głosów

Pierwsze oznaki wiosny - Wiosna w parku - opis

drukuj
Treść
Obrazy
Wideo
Opinie

21 marca to kalędarzowa wiosna.Niedaleko naszego osiedla jest park.Wybralismy sie tam razem z nasza klasa.
Juz w drodze zauwazylismy zieleniaca sie trawe i slonce tak grzalo nas po plecach ze musielismy zdjac kurtki.Gdy weszlismy do parku zobaczylismy piekne drzewa na ktorych juz byly paki.Pierwsze przebisniegi wygladaly cudownie, nawet chłopcy znalezli cos ciekawego, byl to fioletowy krokus.Niektorzy wzieli ze soba aparaty.Robili zdjecia, bardzo mogly sie przydac na szkolna gazetke.Zobaczylismy nawet zonkile, narcyzy ,hjacynty, anajlepsze bylo to, ze zobaczylismy przelatujace bociany.Pani zauwazyla lilie i tulipany.Wszystko pieknie wygladalo, mnostwo krzewow zielenilo sie wokol nas i kwitna juz zolte ranniki oraz filetowe kwiatki z zoltym srodkiem - pani wychowawczyni powiedziala ze to prylaszczki
Zobaczylismy wiele innych roslin i mysle ze te wszystkie zjawiska to dowody na to ze wiosna juz do nas zawitala.

Kozystalem z internetu wyszukalem troche nazw kwiatow na googlach
Nie jestem polonista wienc prosze niekrytykowac ;] a jesli ktos ma jakas uwage dotyczaca tego prosze mi napisac edytuje to, a jesli mi to pani dyrektor oceni i odda czy cos z poprawkami to najwyzej zmienie tresc.


Autor reaper5
Przydatna praca? Tak Nie
Komentarze (13) Brak komentarzy zobacz wszystkie
28.11.2011 (18:57)

więc, a nie ,,wienc'' :/
za dużo błędów !!

7.5.2011 (21:16)

to opowiadaniee :)!!!!!!

28.3.2011 (21:32)

Mają racje : / To nie jest opis : / Ale czasami jakieś zagadnienia się przydadzą :)

28.3.2011 (15:40)

To nie jest opis . To jest opowiadanie z opisem ! ! ! :D

27.3.2011 (18:05)

Masz racje kolego do bani 0/100 Kocham Cie Justyna :*****

Typ pracy


Zadania z Biologii
Nieaktywny
Biologia 10 pkt wczoraj o 15:45

Opisz las rosnacy w poblizu miejscowosci w ktorej mieszkasz (miejscowość Włocławek ) pomóżcie mi bardzo będę wdzięczna!

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Nieaktywny
Biologia 10 pkt wczoraj o 10:19

(metoda owas)karta obserwacji  potrzebuje tabele wypelnioną na zawod piekarz

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Nieaktywny
Biologia 10 pkt 23.10.2014 (21:36)

W oparciu o warunki znanego Ci gospodarstwa wskaż dwie najważniejsze przyczyny uszkodzeń sprzętu rolniczego, opisz je i podaj przeciwdziałania

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Nieaktywny
Biologia 10 pkt 23.10.2014 (21:06)

Znaczenie biotechnologi tradycyjnej.

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Nieaktywny
Biologia 50 pkt 22.10.2014 (21:39)

Proszę o pomoc w zamian daję 50 puków za rozwiązanie.

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 38 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.