profil

/

Zadania Prace

Pierwsze oznaki wiosny - Wiosna w parku - opis

drukuj
satysfakcja 55 % 461 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

21 marca to kalędarzowa wiosna.Niedaleko naszego osiedla jest park.Wybralismy sie tam razem z nasza klasa.
Juz w drodze zauwazylismy zieleniaca sie trawe i slonce tak grzalo nas po plecach ze musielismy zdjac kurtki.Gdy weszlismy do parku zobaczylismy piekne drzewa na ktorych juz byly paki.Pierwsze przebisniegi wygladaly cudownie, nawet chłopcy znalezli cos ciekawego, byl to fioletowy krokus.Niektorzy wzieli ze soba aparaty.Robili zdjecia, bardzo mogly sie przydac na szkolna gazetke.Zobaczylismy nawet zonkile, narcyzy ,hjacynty, anajlepsze bylo to, ze zobaczylismy przelatujace bociany.Pani zauwazyla lilie i tulipany.Wszystko pieknie wygladalo, mnostwo krzewow zielenilo sie wokol nas i kwitna juz zolte ranniki oraz filetowe kwiatki z zoltym srodkiem - pani wychowawczyni powiedziala ze to prylaszczki
Zobaczylismy wiele innych roslin i mysle ze te wszystkie zjawiska to dowody na to ze wiosna juz do nas zawitala.

Kozystalem z internetu wyszukalem troche nazw kwiatow na googlach
Nie jestem polonista wienc prosze niekrytykowac ;] a jesli ktos ma jakas uwage dotyczaca tego prosze mi napisac edytuje to, a jesli mi to pani dyrektor oceni i odda czy cos z poprawkami to najwyzej zmienie tresc.


Przydatna praca? Tak Nie
Komentarze (13) Brak komentarzy
28.11.2011 (18:57)

więc, a nie ,,wienc'' :/
za dużo błędów !!

7.5.2011 (21:16)

to opowiadaniee :)!!!!!!

28.3.2011 (21:32)

Mają racje : / To nie jest opis : / Ale czasami jakieś zagadnienia się przydadzą :)

28.3.2011 (15:40)

To nie jest opis . To jest opowiadanie z opisem ! ! ! :D

27.3.2011 (18:05)

Masz racje kolego do bani 0/100 Kocham Cie Justyna :*****

Typ pracy


Zadania z Biologii
jelna2930 rozwiązanych zadań
Biologia 100 pkt 19.12.2014 (18:05)

Potrzebuje na jutro napisać prace kontrolną z biologii                          ...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

KIKI144 rozwiązane zadania
Biologia 300 pkt 17.12.2014 (20:44)

BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDZI, POTRZEBNE NA JUTRO, BARDZO PROSZĘ  Z góry dzięki, plik w załączniku :) Szczególnie do grupy B

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 225 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

barrom19900 rozwiązanych zadań
Biologia 10 pkt 17.12.2014 (20:13)

Paprotniki zarodnikowe rosliny naczyniowe

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Kita5350 rozwiązanych zadań
Biologia 10 pkt 17.12.2014 (18:21)

Zaplanuj Wycieczkę po wybranym pojezierzu  i opisz najciekawsze jezioro świat roślin i zwierząt

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

stys1230 rozwiązanych zadań
Biologia 200 pkt 17.12.2014 (15:19)

Potrzebna mi prezentacja multimedialna do godz 18. Temat GENETYKA W SŁUŻBIE PRAWA...Pomożecie?

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 150 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.