profil

Opowiadanie o wakacjach.

drukuj
satysfakcja 22 % 61 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Opinie

Hi Karolina
I'm writting this email frm Canada. The weather is really cold at the moment but I really like it here because the people are family. We're driving around the country and we're stopping in different places.

We've just arrived here in Vancouver. In the flew days we've driven throught beautiful forests and we've seen some fantascic lakes. So far I've really enjoned the food and we haven't had any but expeiences.

Tonight we've staying in a small compside near the city of Vancouver. Tommorow we've going to leave the car here and we've going to travel by train throught the Rocky Mountains. It should br fan.

I hope you're well, Karolina. I'll write again soon.
Paulina


Przydatna praca? Tak Nie
Wersja ściąga: opowiadanie_o_wakacjach..doc
Komentarze (4) Brak komentarzy zobacz wszystkie
6.3.2009 (21:30)

@polskajustyna Hi Karolina

I'm writting this email from Canada. The weather is really cold at the moment. I really like it here because the people are very frendly and make me feel like family. We're driving around the country and we're stopping in different places.



We've just arrived in Vancouver. In the few days we've driven throught beautiful forests and we've seen some fantastic lakes. So far I've really enjoyed the food.



Tonight we're staying in a small compside, near the city of Vancouver. Tommorow we're going to leave the car here and we're going to travel by train throught the Rocky Mountains. It should be fun.



I hope you're well, Karolina. I'll write again soon.

Paulina











to jest poprawione soki ale musialam. ja chodze do szkoly w USA i widzialam to opowiadanie i akurat kliknelam zaczelam go czytac ale zrobialm troche poprawek =]

12.11.2008 (14:31)

@misiak21 To ma być śmieszne?

Żywcem zerżnięte z podręcznika New Adventures!

7.3.2008 (15:25)

@gabrysia447 Chcesz przetłumaczenie tego , czy co?

3.11.2009 (20:21)

@monisia.92 yy.. generalnie troche bledow porobilas .. Nawet Translator nie chce tego tlumaczyc ;]

opowiadanie nawet nie jest napisane odrecznie ;]

Typ pracy


Roxi04020 rozwiązanych zadań
Język angielski 10 pkt 30.10.2014 (20:44)

Ułóżcie mi tu angielskie nazwy sportów: 1) l l b a v l l o e y 2) b d m n t n a i o 3) l a b s e l a b  4) t n i e n s 5) c h r r e a y Błagam...

Rozwiązań 2 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 2 z 2
Rozwiązuj

Roxi04020 rozwiązanych zadań
Język angielski 10 pkt 30.10.2014 (20:32)

To nie jest takie trudne,ale plis odpowiedzcie na dwa pytanka z angielskiego: a) co to znaczy archery. b) jak się pisze: do archery, play archery...

Rozwiązań 2 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 2 z 2
Rozwiązuj

TakaJedna35171 rozwiązane zadanie
Język angielski 30 pkt 30.10.2014 (17:31)

Napisz E-Mail w którym opiszesz siebie.

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 23 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

zebcio100 rozwiązanych zadań
Język angielski 25 pkt 29.10.2014 (14:37)

Teraz ty decydujesz którego czasu nalęży użyć po uzupełnieniu dopisz do niego pytanie i przeczenie sam always...............(get)up at 7 o clock...

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 20 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

zebcio100 rozwiązanych zadań
Język angielski 10 pkt 29.10.2014 (14:34)

Teraz ty decydujesz którego czasu nalęży użyć po uzupełnieniu dopisz do niego pytanie i przeczenie sam always...............(get)up at 7 o clock...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.