profil

Maria Skłodowska Curie - biografia po angielsku

drukuj
satysfakcja 81 % 404 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Maria Skłodowska Curie was very famous women. She and her husband devoted their lives to Science and radioactivity. In 1903, they won the Nobel Prize for Physic. In 1906, she took her husband's job at Sorbonne in Paris . I like her, because she was Polish and she was the first woman to teach at the famous Uniwersity. She hadn't easy life, because in 1906 her husband died in a street accident. She wasn't give in. Maria Skłodowska Curie won the Nobel Prize for Chemistry in 1911. She was the first person to win two Nobel Prizes! She died in 1934 from exposure to radiation. One years later Maria and Pierre's daughter Irene won the Nobel Prize for Chemistry. I hope so I will be wise person as Maria Skłodowska Curie.


Przydatna praca? Tak Nie
Komentarze (11) Brak komentarzy
20.12.2011 (18:01)

dzięki bardzo!

23.11.2011 (17:47)

m9i bardzo się spodobało i polecam

2.3.2011 (14:51)

mi sie nie przyda znajde inną !!

28.2.2011 (20:15)

moze byc. ale duzo bledow.

28.2.2011 (18:22)

dzieki wielkie przydało mi się :)

Typ pracy


Zadania z Języka angielskiego
Jodlajod0 rozwiązanych zadań
Język angielski 10 pkt wczoraj o 17:23

Ułóż drugie zdanie tak, aby znaczyło to, co pierwsze. 1: Let's go for a walk? How ______________________________ 2: Would you like a cup of...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

hdgjhdfilio0 rozwiązanych zadań
Język angielski 10 pkt 29.1.2015 (19:49)

Jaki jest sprawdzian z angielskiego do książki step in English 3 unit 4 travel

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

ataner730 rozwiązanych zadań
Język angielski 10 pkt 29.1.2015 (18:06)

Dorysuj 1 obrazek komiksu Supermarket Sam Crisco's  or Krisk's ,New English Zone Kl 5

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Jedzieeemy0 rozwiązanych zadań
Język angielski 20 pkt 28.1.2015 (16:59)

Napisz 20 zdań o sobie co zwykli robić w przeszłości, a czego nie robisz teraz po angielsku i po polsku zdania napiszcie :)  To jest ze strony...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 15 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

sebakrul1 rozwiązane zadanie
Język angielski 10 pkt 28.1.2015 (16:00)

Napisz czego Jackie nie zamierza zrobić. 2.Try on jackets ........................ 3.Get a DVD from the library. ........................ 4. Drive...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.