profil

Przykładowe przemówienie okolicznościowe

drukuj
satysfakcja 59 % 258 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Szanowni zebrani!

Droga Dyrekcjo, drodzy Nauczyciele i Wychowawcy oraz mili Goście.

W imieniu wszystkich absolwentów (nazwa szkoły) serdecznie witam przybyłych.

Dziś po raz ostatni wezwał nas gimnazjalny dzwonek. Przybyliśmy tu trzy lata temu beztroscy, weseli i ciekawi pracy w nowym typie szkoły. Wychodzimy dojrzalsi, bogatsi w wiedzę, przygotowani do trudnej drogi życiowej. Zamknął się bardzo ważny okres naszego młodego życia. To nauczyciele przyczynili się do pogłębienia naszej wiedzy. Zdajemy sobie sprawę ile trudu włożyli w nas, żeby wpoić chęć do pracy. Wychowawcy nie tylko uczyli nas być dobrymi uczniami ale także wzorowymi ludźmi.

Drodzy, szanowni Nauczyciele! W dniu dzisiejszym serdecznie dziękujemy wam za pracę. Wiemy, że czasem byliśmy dla was ciężarem. Postarajcie się o tym zapomnieć.

Dziś my wspominamy nasze porażki i sukcesy.

Przyrzekaliśmy godnie reprezentować naszą szkołę w dalszym życiu.

Za to wszystko serdecznie dziękujemy!


Przydatna praca? Tak Nie
Komentarze (5) Brak komentarzy
8.11.2011 (23:57)

bardzo im słodzisz ale o to właśnie chodzi

3.10.2011 (15:11)

Spoko...
Krótko i do rzeczy...

21.9.2011 (21:03)

zamknij pysk!!! dzięki, trochę błędów jest, ale ogólnie przydatne jako przykład lub to przeróbki

27.3.2011 (14:03)

to ma byc przemównienie !??!
phii ...beznadzieja ;/

1.10.2008 (17:02)

faJne ;]

Formy wypowiedzi


Zadania z Języka polskiego
gusio19970 rozwiązanych zadań
Język polski 10 pkt 20.12.2014 (11:30)

Napisz rozprawkę na temat : różne czasy , różni ludzie , a cel? rozważ problem trwałości buntu młodzieńczego jako wartość wpływającą na zmianę...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

wyyluzuj0 rozwiązanych zadań
Język polski 70 pkt 20.12.2014 (11:09)

BARDZO WAŻNE!! Na podstawie książki "Zbrodnia i Kara" napisz wypracowanie.

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 53 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Violaa950 rozwiązanych zadań
Język polski 90 pkt 20.12.2014 (10:36)

Renesansowy charakter "pieśni" j . Kochanowskiego . Rozważ problem w oparciu o wybrane utwory ( bez podawania ragmentów)

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 68 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Grinrezar0 rozwiązanych zadań
Język polski 100 pkt 19.12.2014 (20:29)

Miałbym prośbe moja dziewczyna, chodzi do Liceum dla dorosłych i dostała takiego zadanie. Jedynym naszym problemem jest to, ze oboje jesteśmy słabi...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

KasEnka55660 rozwiązanych zadań
Język polski 100 pkt 19.12.2014 (17:11)

Jakich książek  byście użyli do napisania referatu na temat : " Sztuka barokowa-sztuka renesansowa : porównanie . COs konkretnego potrzebuje

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.