profil

Opis Wymarzonego Domu

drukuj
satysfakcja 51 % 332 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Opisuję mój wymarzony dom , który chciałbym mieć w przyszłości. Powinien mieć on 4 cztery pokoje i znajdować się na wzgórzu . Chciałbym aby otaczał go piękny ogród.
Chcę aby dom ten był bardzo piękny. Według mnie moje cztery kąty muszą być położone na wzgórzu na , którym panuje cisza i spokój. Chciałbym , żeby wnętrze domu było gustownie urządzone przez architekta wnętrz . Ściany pokoi pomalowane farbami o ciepłych kolorach. Korytarz mego domu parterowego chcę , żeby był ustrojony w rośliny , obrazy od słynnych malarzy . W środku domu powinien znajdować się basen .w , którym bym codziennie pływał. Cieszyłbym się bardzo gdyby pokoje były urządzone pięknymi meblami z bukowego drewna . Łóżka i tapczany chcę aby były mojego ulubionego koloru ? niebieskiego.
Bardzo będę zadowolony gdyby spełni się moje marzenie mieć taki piękny dom. Myślę , że będę w nim bardzo szczęśliwy.


Przydatna praca? Tak Nie
W słownikach:
Wersja ściąga: opis_wymarzonego_domu.doc
Komentarze (9) Brak komentarzy
13.9.2011 (18:13)

Lol sam musiałem zrobic po to jest tragedia!

5.5.2011 (18:47)

tu jest strasznie dużo powtórzeń
!!!! dostałem 3

17.1.2011 (17:59)

Praca w porzo tylko troszke pozmienialam...

14.9.2009 (19:16)

praca SPOKO ale wymyśle inną

25.3.2009 (20:26)

praca ok tylko składnia..

Formy wypowiedzi


Zadania z Języka polskiego
gusio19970 rozwiązanych zadań
Język polski 10 pkt 20.12.2014 (11:30)

Napisz rozprawkę na temat : różne czasy , różni ludzie , a cel? rozważ problem trwałości buntu młodzieńczego jako wartość wpływającą na zmianę...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

wyyluzuj0 rozwiązanych zadań
Język polski 70 pkt 20.12.2014 (11:09)

BARDZO WAŻNE!! Na podstawie książki "Zbrodnia i Kara" napisz wypracowanie.

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 53 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Violaa950 rozwiązanych zadań
Język polski 90 pkt 20.12.2014 (10:36)

Renesansowy charakter "pieśni" j . Kochanowskiego . Rozważ problem w oparciu o wybrane utwory ( bez podawania ragmentów)

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 68 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Grinrezar0 rozwiązanych zadań
Język polski 100 pkt 19.12.2014 (20:29)

Miałbym prośbe moja dziewczyna, chodzi do Liceum dla dorosłych i dostała takiego zadanie. Jedynym naszym problemem jest to, ze oboje jesteśmy słabi...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

KasEnka55660 rozwiązanych zadań
Język polski 100 pkt 19.12.2014 (17:11)

Jakich książek  byście użyli do napisania referatu na temat : " Sztuka barokowa-sztuka renesansowa : porównanie . COs konkretnego potrzebuje

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.