profil

List do przyjaciela z wakacji

drukuj
satysfakcja 60 % 319 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Drogi Pawle !

Zdecydowałem się napisac do Ciebie ten list, gdyż chcę Ci opowiedziec o moich przeżyciach z wakacji. Niedawno byłem u babci na wsi. Byłem pewny, że zanudzę się na śmierc, no bo sam wiesz nikogo tam nie znałem. Okazało się, że nie było tak źle. Poznałem chłopca w naszym wieku miał na imię Adam. Naprawdę był bardzo fajny. Często jeżdziliśmy rowerami nad jesioro. Trochę pożniej poznałem Bartka także był bardzo fajny. Teraz już nie byłem sam. Bawiliśmy sie do wieczora, jak nie w kompojów to w co innego. Tych wakacji nigdy nie zapomnę. Troszkę się rozpisałem no muszę już kończyc.

PS. A i nie zapomnij pozdrowic swoich rodziców!

Pozdrawiam Cię serdecznie

Rafał


Przydatna praca? Tak Nie
W słownikach:
Komentarze (18) Brak komentarzy
3.10.2011 (15:47)

ale dolesi ciała chłopczyku haha już by zeruwczak napisałlepsze

2.10.2011 (20:29)

haha jakie wyrazy kompojub? jesioro? XD

19.9.2011 (19:32)

super chyba masz za to 5!

19.9.2011 (18:18)

Ej ja z POLAKA jestem dobra ,ogolnie jestem kujonka (srednia 5,30) wiec powiem ze ten kto ten list pisal moze byc tylko dluzsze piszcie . :P czasami nawet kuony zagladaja na sciaga.pl

18.9.2011 (17:08)

yyy kompojub ? jesioro ? ile ty masz z polaka 2 ? 1 ?



Zadania z Języka polskiego
jack2220 rozwiązanych zadań
Język polski 10 pkt 1 godzinę 22 minuty temu

Hej, mam taki problem. Mianowicie poproszono mnie o wiersz na temat taxi lub taxi corporation( może być krótki,tylko pozytywny) Proszę pomocy

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

gusio19970 rozwiązanych zadań
Język polski 10 pkt 20.12.2014 (11:30)

Napisz rozprawkę na temat : różne czasy , różni ludzie , a cel? rozważ problem trwałości buntu młodzieńczego jako wartość wpływającą na zmianę...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

wyyluzuj0 rozwiązanych zadań
Język polski 70 pkt 20.12.2014 (11:09)

BARDZO WAŻNE!! Na podstawie książki "Zbrodnia i Kara" napisz wypracowanie.

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 53 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

Violaa950 rozwiązanych zadań
Język polski 90 pkt 20.12.2014 (10:36)

Renesansowy charakter "pieśni" j . Kochanowskiego . Rozważ problem w oparciu o wybrane utwory ( bez podawania ragmentów)

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 68 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Grinrezar0 rozwiązanych zadań
Język polski 100 pkt 19.12.2014 (20:29)

Miałbym prośbe moja dziewczyna, chodzi do Liceum dla dorosłych i dostała takiego zadanie. Jedynym naszym problemem jest to, ze oboje jesteśmy słabi...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.