profil

satysfakcja 59 % 39 głosów

Mein Hobby

drukuj
Treść
Obrazy
Wideo
Opinie

Mein Hobby ist Schwimmen. Das ist aktive Sportart. Dieser Sport kann man im Sommer treiben.
Man kann im See , im Meer oder in der Schwimmhalle baden. Im Sommer schwimme ich im See fast jeden Tag,wenn es nur warm ist.Im Winter gehe ich zum Schwimmbad dreimal im Monat.
Das Schwimmen macht fitt und stark. Man kann leicht abnehmen. Auβerdem fahre ich Rad gern. Ich benutze den Radfahrweg. In den Ferien fahre ich mit meiner Freundin Rad. Man soll Sport treiben,weil er gesund ist. Ich interessiere mich fr Musik. Ich mag Techno,Hip-Hop ind auch klassische Musik. Wenn ich Zeit habe,hre ich Radio oder CD.
Der Sport ist fr mich sehr wichtig,aber man soll eine Pause machen und gute Musik hren.


Autor angelaxxx115
Przydatna praca? Tak Nie
Wersja ściąga: mein_hobby.doc
Komentarze (6) Brak komentarzy zobacz wszystkie
16.11.2008 (16:35)

@Danrok1988 rodzajniki nie określone Das ist eine kiedy nie mówisz o konkretnym przykładzie lol

25.9.2008 (17:18)

@Julie1 I wiecej bledów juz nie bede komentowac...

7.5.2008 (19:02)

podstawowe błędy .. np. czasowników nie pisze się z dużej litery tak jak jest to napisane w słowie "schwimmen" na przywitaniu.

2.4.2008 (16:37)

@xXxCytrusekxXx Bardzo fajny tekst ;-) Gratulować ;-]

15.3.2008 (19:23)

@billusia1992 Bardzo fajny tekst!! ;D

Typ pracy


Zadania z Języka niemieckiego
Nieaktywny
Język niemiecki 10 pkt wczoraj o 19:44

Kompass 2 podręcznik str.30Tam jest taka żółta ramka i trzeba to dokończyć używając przykładów ze strony 29 zadania 5 (też w żółtej ramce).

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Nieaktywny
Język niemiecki 10 pkt wczoraj o 15:40

Pomocy powiedzcie mi ile lat maja zamki leżące nad renem w niemczech!!

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

Nieaktywny
Język niemiecki 150 pkt 22.10.2014 (21:07)

Potrzebuje szybkiej pomocy w zadaniach podręcznik DAS IST DEUTSCH 1 strona 66-67 wszystkie zadania ;)

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 113 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

Nieaktywny
Język niemiecki 15 pkt 22.10.2014 (20:14)

Napisz wypracowanie 20 zdan o obowiazkach w mojej rodzinie. mam siostre i rodziców .Prosze o pomoc.

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 12 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Nieaktywny
Język niemiecki 10 pkt 22.10.2014 (17:41)

MAGNET 2 ZADANIE 20 strona 21 Teraz potrafię... *Nazywać produkty spożywcze, sklepy i lokale *Określić ilość, wagę i objętość produktów...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.