profil

List do ludożercy.

drukuj
satysfakcja 84 % 647 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Drodzy Ludożercy!

Czasem jak patrzę na Wasze zachowanie wobec innych ludzi, to jest mi wtedy bardzo przykro. Każdemu dużo zazdrościcie, mówiąc że mają więcej od Was, ale spójrzcie też ile posiadacie, a czego inni nie mają.
Gdy widzicie cierpienie ludzkie, nie zwracacie na nie uwagi, a nawet swoimi komentarzami sprawiacie jeszcze większą krzywdę. Dbacie i patrzycie tylko na siebie, ale pamiętajcie, że inni tez istnieją i gdy Wy im pomagacie, oni nie zostawią Was samych w potrzebie, przez co też będą pomagać. Często również, gdy w sklepie jest wyprzedaż nie ważne czego, ale ważne, że jest, to wtedy nie patrzycie na to, że już to macie. Skoro już posiadacie tą rzecz, to pomyślcie o innych i nie kupujcie tego po raz drugi, bo może ktoś inny jej bardziej potrzebuje w życiu codziennym i nie może się bez niej obejść. Wtedy on będzie Wam bardzo wdzięczny. Nie patrzcie na wszystko jako na swoją własność, dzielcie się z innymi ludźmi, a oni będą to samo robili dla Was.
Nie dbajcie proszę tylko o siebie, lecz o innych również, bo wtedy każdemu będzie łatwiej, gdy wszyscy będą sobie nawzajem pomagać. Gdy Wy wobec kogoś będziecie uczynni, to wtedy ta osoba będzie Wam również wdzięczna i na pewno nie zostawi Was samych w potrzebie. Drodzy ludożercy nie lekceważcie innych ludzi, bo oni też maja uczucia, kochają i cierpią.

Uczennica II klasy gimnazjum


Przydatna praca? Tak Nie
Wersja ściąga: list_do_ludożercy..doc
Komentarze (13) Brak komentarzy
20.11.2011 (15:47)

zajebista praca pani z polaka az sie zdziwi ze to napisałam jestes super bede korzystac z twoich prac dziekuje bardzo mysle ze dostane z tego listu 5 +

18.5.2011 (17:52)

ciekawa jestem co dostane z tego listu...Mam nadzieje, że pani od polaka będzie zadowolona i wstawi mi 5 ..:)

8.5.2011 (20:46)

dostałam 5+:))) pani od polaka była zzadowolana

10.2.2011 (19:07)

Bardzo mi sie podobało Pozdrowienia dla wszystkich z Częstochowy

1.2.2011 (21:14)

Przydała się na zajęcia.Nawet fajna praca

Formy wypowiedzi


Zadania z Języka polskiego
gusio19970 rozwiązanych zadań
Język polski 10 pkt 20.12.2014 (11:30)

Napisz rozprawkę na temat : różne czasy , różni ludzie , a cel? rozważ problem trwałości buntu młodzieńczego jako wartość wpływającą na zmianę...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

wyyluzuj0 rozwiązanych zadań
Język polski 70 pkt 20.12.2014 (11:09)

BARDZO WAŻNE!! Na podstawie książki "Zbrodnia i Kara" napisz wypracowanie.

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 53 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

Violaa950 rozwiązanych zadań
Język polski 90 pkt 20.12.2014 (10:36)

Renesansowy charakter "pieśni" j . Kochanowskiego . Rozważ problem w oparciu o wybrane utwory ( bez podawania ragmentów)

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 68 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Grinrezar0 rozwiązanych zadań
Język polski 100 pkt 19.12.2014 (20:29)

Miałbym prośbe moja dziewczyna, chodzi do Liceum dla dorosłych i dostała takiego zadanie. Jedynym naszym problemem jest to, ze oboje jesteśmy słabi...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

KasEnka55660 rozwiązanych zadań
Język polski 100 pkt 19.12.2014 (17:11)

Jakich książek  byście użyli do napisania referatu na temat : " Sztuka barokowa-sztuka renesansowa : porównanie . COs konkretnego potrzebuje

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.