profil

Opis osoby po niemiecku

drukuj
satysfakcja 51 % 535 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Meine beste Freundin heit Ania. Sie ist 18 Jahre alt. Sie ist 170 cm gro. Sie ist hager und sehr schn. Ania hat blaue Augen, schwarze Haare, lange Beine, eine kleine Nase, ein rundes Gesicht, einen kleinen Mund und kleine Ohren. Sie trgt eine blaue Bluse, eine braune Hose ind weie hohe Schuhe. Sie ist sehr inteligent, nett und sympatisch. Wir mgen uns sehr. Ania ist herzlich und ruhig. Sie ist ein sehr interessantes Mdchen. Sie ist obligatorisch, redlich, selbstndig und ehrgeizig. Ania interessiert sich fr Fotografie und Tanz. Sie in der Freizeit fotografiert Landschaften, sieht fern, kauf ein, fhrt Rad, spielt Volleyball und schwimmt. Sie mag ins Kino gehen. Ich mag sehr Ania.


Przydatna praca? Tak Nie
Wersja ściąga: opis_osoby_po_niemiecku.doc
Komentarze (15) Brak komentarzy
17.10.2011 (14:50)

ja uważam , że języki sa potrzebne , ale czemu mamy się uczyć np. j, angielskiego ? nie mamy an to ochoty czy po prostu nie chcemy go znać .

11.10.2011 (17:48)

Mam inne podejście do angielskiego niż do niemieckiego. Rozumiem możecie pomyślec ze jestem jakimś małolatem, który ma problemy z niemieckim. ale jeżeli ktoś nie chce się uczyc tego języka ten nie powinien, jednak jestesmy zmuszani bo jak nie zaliczymy to nie ukonczymy klasy czy szkoły. TO JEST PRZYMUS A PRZYMUSOWE UCZENIE "JEZYKA" NIEMIECKIEGO TO GERMANIZACJA.

3.10.2011 (18:01)

Nie ma błędów. Podejrzewam, iż autor wie o umlautach, ale że prawdopodobnie nie ma ich na klawiaturze, to je pominął. Zamiast nich mógł napisać "ae" (a umlaut), ale pewnie nie wiedział, że tak się robi.
Błąd, jakiego można się doszukać to powtórzenia. Zamiast kolejnego "Sie ist..." można było napisać "Ania...", "Das Maedchen...." itd.
Zastanawia mnie coś jeszcze: w jednym zdaniu jest "Wir moegen Ania sehr", a w innym "Ich mag sehr Ania" - trzeba się zdecydować, na którym miejscu w zdaniu występuje "sehr". W dodatku brzmi mi to jak powtórzenie, bo skoro "my bardzo lubimy Anię", to i autor również. Taka mała uwaga. Jak tak więcej razy sobie to poczytałam, to zauważyłam jeszcze parę błędów, ale nie będę już ich wypisywać, bo są drobne.
Tyle ode mnie. Poza tym praca jest w porządku, aczkolwiek nie na poziom licealisty (chyba że dopiero zaczął naukę języka).

22.9.2011 (16:27)

Błędzior Ale Tak to Spoko Praca

18.5.2011 (23:02)

Błąd w na maxaa prostym słowie w pierwszej linijce : dalej nie czytam ...



Zadania z Języka niemieckiego
Kylker1 rozwiązane zadanie
Język niemiecki 10 pkt 18.12.2014 (21:30)

To 1,2,3 do a, b, c itd

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

mejdi12320 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 10 pkt 18.12.2014 (17:04)

Napisze ktoś 8 zdań po niemiecku na temat problemów w rodzinie ?? PRosze

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

KokoJumboo0 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 20 pkt 16.12.2014 (21:59)

Przetłumaczyć na niemiecki !!!!!!!!!!!!!!!!! PLZZZZZZZZZZ Codziennie wstaje o 5:30. Później myję się i ubieram się. Później jem śniadanie. Na...

Rozwiązań 2 z 2
punktów za rozwiązanie do 15 rozwiązań 2 z 2
Rozwiązuj

LAURKA0512550 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 10 pkt 15.12.2014 (18:29)

24 pytania po niemiecku związane z świętami bożego narodzenia :) POMOCY

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

kubek1590 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 11 pkt 15.12.2014 (16:23)

Hellllllllllllllllllllllllllllllllllllllp meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 9 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.