profil

Opis Jesieni

drukuj
satysfakcja 66 % 593 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Niedawno mieliśmy jesień. Ta piękna pora roku owocująca w barwne liście i kasztany zwiastuje mroźną zimę. O tej porze roku możemy łatwo zauważyć przygotowania zwierząt i roślin do najmroźniejszej pory roku. Wiewiórki zaczynają zbierać orzechy i żołędzie, piękne liście dębów, brzóz i innych drzew żółkną, czerwienią się i przybierają ciekawe ubarwienie, by później upaść i razem z innymi tworzyć piękny, barwny jesienny dywan. Również ludzie są bardziej zmęczeni, senni, jakby już czuli na sobie oddech królowej lodu i śniegu, Zimy. Tylko nieliczni ludzie zatrzymują się, by obejrzeć piękne liście. Wśród nich są również dzieci. Niemała radość je czeka, gdy pod warstwą „dywanu” znajdą kasztan lub żołędzia. Później pewnie zrobią z nich kasztanowego ludzika bądź pieska. Koniec jesieni zwykle jest zimny i deszczowy. Po królowej Jesieni na tronie zasiądzie zła i sroga Zima.


Przydatna praca? Tak Nie
Wersja ściąga: opis_jesieni.doc
Komentarze (13) Brak komentarzy
14.11.2011 (21:55)

ale fajny ten opis dostałem 4 ;d

17.10.2011 (21:21)

napiszę do szkoły na pewno dostane 4 a może 5 czy 6

16.10.2011 (17:15)

bardzo ładny ten opis obym dostała 6!!!!!!

12.10.2011 (16:08)

dostałem 5 + haha POLECAM

6.10.2011 (15:36)

jak myslicie coza to dostane ?

Gramatyka i formy wypowiedzi


Zadania z Języka polskiego
gusio19970 rozwiązanych zadań
Język polski 10 pkt 20.12.2014 (11:30)

Napisz rozprawkę na temat : różne czasy , różni ludzie , a cel? rozważ problem trwałości buntu młodzieńczego jako wartość wpływającą na zmianę...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

wyyluzuj0 rozwiązanych zadań
Język polski 70 pkt 20.12.2014 (11:09)

BARDZO WAŻNE!! Na podstawie książki "Zbrodnia i Kara" napisz wypracowanie.

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 53 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Violaa950 rozwiązanych zadań
Język polski 90 pkt 20.12.2014 (10:36)

Renesansowy charakter "pieśni" j . Kochanowskiego . Rozważ problem w oparciu o wybrane utwory ( bez podawania ragmentów)

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 68 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Grinrezar0 rozwiązanych zadań
Język polski 100 pkt 19.12.2014 (20:29)

Miałbym prośbe moja dziewczyna, chodzi do Liceum dla dorosłych i dostała takiego zadanie. Jedynym naszym problemem jest to, ze oboje jesteśmy słabi...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

KasEnka55660 rozwiązanych zadań
Język polski 100 pkt 19.12.2014 (17:11)

Jakich książek  byście użyli do napisania referatu na temat : " Sztuka barokowa-sztuka renesansowa : porównanie . COs konkretnego potrzebuje

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.