profil

Manifest Młodego Pokolenia

drukuj
satysfakcja 69 % 58 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Mówi się, że młodzież jest przyszłością narodu. Młode pokolenie ma własne poglądy na otaczającą nas rzeczywistość. Trzeba jasno określić nasze stanowisko, cele i przekonania. W naszych rękach spoczywają przyszłe losy państwa a nawet świata. To od nas zależy, jak będzie wyglądać przyszłość. My, młodzi – gniewni, pragniemy być niezależni, mamy swój własny świat, indywidualne poglądy, których nie boimy się głosić. Nie lękamy się krytyki czy wyśmiania. Dla nas liczy się ukazanie światu naszego „ja”. Zastanawiam się nad pytaniem jak żyć? Jak żyć we współczesnym zwariowanym kraju, który chwilami przypomina totalny bałagan? Myślę o elicie politycznej, która zamiast budować państwo prawa, zajmuje się sprawami błahymi, pozostawiając dobro publiczne na drugim planie. Czy nie denerwuje Ciebie to, drogi czytelniku, że w polityce na pierwszym planie stoją sprawy prywatne, a nie państwowe?! Ale my, młodzi, nie pozwolimy na korupcję, jaka jest obecnie. Od nowa zreformujemy na zdrowych zasadach to wszystko, co reform wymaga. Nie dopuścimy do tego, aby pieniądze obywateli służyły do zaspokajania bzdurnych pomysłów obecnej elity. Nasze kodeksy i ustawy będą sformułowane jednoznacznie, bez żadnej możliwości dowolnej interpretacji. Odpowiedzialność i uczciwość staną się normą, która będzie obowiązywać każdego człowieka. Przyszłość pokaże czy te plany zrealizujemy…


Załączniki:
Przydatna praca? Tak Nie
W słownikach:
Komentarze (4) Brak komentarzy
1.10.2008 (20:01)

wypas - troche jeszcze mało ale i tak mi sie podoba:P

25.9.2008 (21:00)

Manifest jest jak dla mnie Bomba , mam na dzieję ze dostane za niego dobrą ocenę =p

4.12.2007 (19:32)

Manifest dobrze i ładnie napisany bardzo mi sie przydał dostałam z niego 4 fuksem:)

24.4.2007 (20:29)

moim zdaniem bardzo dobry manifest!:)

Gramatyka i formy wypowiedzi


Zadania z Języka polskiego
gusio19970 rozwiązanych zadań
Język polski 10 pkt 20.12.2014 (11:30)

Napisz rozprawkę na temat : różne czasy , różni ludzie , a cel? rozważ problem trwałości buntu młodzieńczego jako wartość wpływającą na zmianę...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

wyyluzuj0 rozwiązanych zadań
Język polski 70 pkt 20.12.2014 (11:09)

BARDZO WAŻNE!! Na podstawie książki "Zbrodnia i Kara" napisz wypracowanie.

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 53 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

Violaa950 rozwiązanych zadań
Język polski 90 pkt 20.12.2014 (10:36)

Renesansowy charakter "pieśni" j . Kochanowskiego . Rozważ problem w oparciu o wybrane utwory ( bez podawania ragmentów)

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 68 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Grinrezar0 rozwiązanych zadań
Język polski 100 pkt 19.12.2014 (20:29)

Miałbym prośbe moja dziewczyna, chodzi do Liceum dla dorosłych i dostała takiego zadanie. Jedynym naszym problemem jest to, ze oboje jesteśmy słabi...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

KasEnka55660 rozwiązanych zadań
Język polski 100 pkt 19.12.2014 (17:11)

Jakich książek  byście użyli do napisania referatu na temat : " Sztuka barokowa-sztuka renesansowa : porównanie . COs konkretnego potrzebuje

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.