profil

satysfakcja 54 % 26 głosów

Plany na przyszłość

drukuj
Treść
Obrazy
Wideo
Opinie

Ich denke immer fter an meine Zukunft. Jetzt mu ich mich auf die Reifeprfung vorbereiten. Ich wei, dass ich sehr viel lernen mu, wenn ich in der Zukunft eine gute Arbeit bekommen mchte. Ich lerne sehr fleiig, well ich mich vor schlechten Noten frchte.
Wenn ich mit der Schule fertig sein werde mchte ich studieren. Meine Schwerpunktfcher sind die Fremdsprechen darum denke Ich an englische Philologie. Nach dem Studium mchte ich gute Arbeit finden. Ich mchte zum Beispiel Dolmetscher oder Notar werden. Bei der Berufsarbeit wichtig sind fr mich: Karrierechancen, gute Verkehrsverbindung, Charakter des Chef (er muss streng, hart und toleranten sein), das Geld (Minimum 3000 zl), gute Atmosphre im Arbeitsplatz und Beziehungen mit Mitarbeiter). Wenn ich Glck im Leben haben werde, grnde ich eigene Firma. Dann werde ich selbst hoffentlich ein guter Chef.
Natrlich mchte ich mir in der Zukunft auch ein schnes Auto leisten. Ich mchte auch eines Tages heiraten und vielleicht auch Kinder haben, aber das liegt bei mir in weiter Ferne. Zunchst ist der Beruf fr mich das Wichtigste.


Przydatna praca? Tak Nie
Wersja ściąga: plany_na_przyszłość.doc
Komentarze (5) Brak komentarzy zobacz wszystkie
8.11.2011 (15:49)

a po polskim kur))))wa

8.11.2011 (15:48)

no nawet

1.2.2011 (16:00)

a mozna to na polski?

27.7.2006 (14:16)

@mosilver ładnie, ale troche błędów, mi się przydała :))

27.7.2006 (14:15)

@martynka_1911 jest bardzo dobra zrozumiala i na temet bardzo mi sie przydala;)



Zadania z Języka niemieckiego
Nieaktywny
Język niemiecki 100 pkt wczoraj o 20:15

Podczas wakacji pracowałaś w niemczech. Napisz do koleżanki e-maila w którym...              * napiszesz gdzie...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Nieaktywny
Język niemiecki 10 pkt 23.10.2014 (19:44)

Kompass 2 podręcznik str.30Tam jest taka żółta ramka i trzeba to dokończyć używając przykładów ze strony 29 zadania 5 (też w żółtej ramce).

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Nieaktywny
Język niemiecki 10 pkt 23.10.2014 (15:40)

Pomocy powiedzcie mi ile lat maja zamki leżące nad renem w niemczech!!

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

Nieaktywny
Język niemiecki 150 pkt 22.10.2014 (21:07)

Potrzebuje szybkiej pomocy w zadaniach podręcznik DAS IST DEUTSCH 1 strona 66-67 wszystkie zadania ;)

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 113 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

Nieaktywny
Język niemiecki 15 pkt 22.10.2014 (20:14)

Napisz wypracowanie 20 zdan o obowiazkach w mojej rodzinie. mam siostre i rodziców .Prosze o pomoc.

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 12 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.