profil

Plany na przyszłość

drukuj
satysfakcja 54 % 26 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Ich denke immer fter an meine Zukunft. Jetzt mu ich mich auf die Reifeprfung vorbereiten. Ich wei, dass ich sehr viel lernen mu, wenn ich in der Zukunft eine gute Arbeit bekommen mchte. Ich lerne sehr fleiig, well ich mich vor schlechten Noten frchte.
Wenn ich mit der Schule fertig sein werde mchte ich studieren. Meine Schwerpunktfcher sind die Fremdsprechen darum denke Ich an englische Philologie. Nach dem Studium mchte ich gute Arbeit finden. Ich mchte zum Beispiel Dolmetscher oder Notar werden. Bei der Berufsarbeit wichtig sind fr mich: Karrierechancen, gute Verkehrsverbindung, Charakter des Chef (er muss streng, hart und toleranten sein), das Geld (Minimum 3000 zl), gute Atmosphre im Arbeitsplatz und Beziehungen mit Mitarbeiter). Wenn ich Glck im Leben haben werde, grnde ich eigene Firma. Dann werde ich selbst hoffentlich ein guter Chef.
Natrlich mchte ich mir in der Zukunft auch ein schnes Auto leisten. Ich mchte auch eines Tages heiraten und vielleicht auch Kinder haben, aber das liegt bei mir in weiter Ferne. Zunchst ist der Beruf fr mich das Wichtigste.


Przydatna praca? Tak Nie
Wersja ściąga: plany_na_przyszłość.doc
Komentarze (5) Brak komentarzy
8.11.2011 (15:49)

a po polskim kur))))wa

8.11.2011 (15:48)

no nawet

1.2.2011 (16:00)

a mozna to na polski?

27.7.2006 (14:16)

ładnie, ale troche błędów, mi się przydała :))

27.7.2006 (14:15)

jest bardzo dobra zrozumiala i na temet bardzo mi sie przydala;)



Zadania z Języka niemieckiego
omron0 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 10 pkt Dzisiaj 11:44

Potrzebuję listę słówek znajdującą się na stronie 33 z ćwiczeniówki do j. niemieckiego Kompass 3. Mógłby mi ktoś wysłać zdjęcie tej strony?

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

kacpermufc0 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 10 pkt wczoraj o 20:38

Przetłumacz na niemiecki: (nie z translatora) W zimę można robić wiele interesujących czynności: Jeździć na nartach. Jeździć na snowboardzie....

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

zaizbi0 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 10 pkt 22.2.2015 (18:33)

Witam  Proszę o przetłumaczenie tekstu na j.niemiecki Jestem Dominik mam 14 lat i mieszkam w Sochaczewie  uczę się w gimnazjum,mam...

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

Jamajka220 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 50 pkt 18.2.2015 (21:00)

!!!ZADANIE NA JUTRO!!!!   Wszystko jest w załączniku.  Zadanie A5, jest związane z zadanie A4 :)  !!!PROSZE O POMOC!!! DAJE...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 38 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

natalia350 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 10 pkt 18.2.2015 (20:34)

Napisz po niemiecku o swoim hobby. (Moje hobby to sport)

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.