profil

Plany na przyszłość

drukuj
satysfakcja 52 % 27 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Ich denke immer fter an meine Zukunft. Jetzt mu ich mich auf die Reifeprfung vorbereiten. Ich wei, dass ich sehr viel lernen mu, wenn ich in der Zukunft eine gute Arbeit bekommen mchte. Ich lerne sehr fleiig, well ich mich vor schlechten Noten frchte.
Wenn ich mit der Schule fertig sein werde mchte ich studieren. Meine Schwerpunktfcher sind die Fremdsprechen darum denke Ich an englische Philologie. Nach dem Studium mchte ich gute Arbeit finden. Ich mchte zum Beispiel Dolmetscher oder Notar werden. Bei der Berufsarbeit wichtig sind fr mich: Karrierechancen, gute Verkehrsverbindung, Charakter des Chef (er muss streng, hart und toleranten sein), das Geld (Minimum 3000 zl), gute Atmosphre im Arbeitsplatz und Beziehungen mit Mitarbeiter). Wenn ich Glck im Leben haben werde, grnde ich eigene Firma. Dann werde ich selbst hoffentlich ein guter Chef.
Natrlich mchte ich mir in der Zukunft auch ein schnes Auto leisten. Ich mchte auch eines Tages heiraten und vielleicht auch Kinder haben, aber das liegt bei mir in weiter Ferne. Zunchst ist der Beruf fr mich das Wichtigste.


Przydatna praca? Tak Nie
Wersja ściąga: plany_na_przyszłość.doc
Komentarze (5) Brak komentarzy
8.11.2011 (15:49)

a po polskim kur))))wa

8.11.2011 (15:48)

no nawet

1.2.2011 (16:00)

a mozna to na polski?

27.7.2006 (14:16)

ładnie, ale troche błędów, mi się przydała :))

27.7.2006 (14:15)

jest bardzo dobra zrozumiala i na temet bardzo mi sie przydala;)



Zadania z Języka niemieckiego
Aberrator0 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 40 pkt wczoraj o 14:57

Potrzebuje tłumaczenia tych pytań na język polski i udzielenia odpowiedzi na nie, odpowiedz oczywiście po niemiecku ;) 1. Welche technischen...

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 30
Rozwiązuj

Aberrator0 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 10 pkt wczoraj o 14:30

Potrzebuje tłumaczenia tych pytań na język polski i udzielenia odpowiedzi na nie, odpowiedz oczywiście po niemiecku ;)  1. Welche technischen...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8
Rozwiązuj

sadexki0 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 10 pkt 26.3.2015 (20:41)

Zapisz słownie godzinę:20:12 14:37 02:25 18:51 23:03 05:15 04:10 06:32 12:20

Rozwiązań 2 z 2
punktów za rozwiązanie do 8
Rozwiązuj

qwiktor0 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 10 pkt 26.3.2015 (19:05)

Podręcznik zadanie 6 str 76 Porozmawiajcie na podstawie diagramów. (My musimy to napisać)

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8
Rozwiązuj

bobi1160 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 10 pkt 25.3.2015 (17:14)

Pomoże mi ktoś rozwiązać sprawdzian z niemieckiego? Daje naj. Z góry dziękuję.

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 8
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.