profil

Plany na przyszłość

drukuj
satysfakcja 54 % 26 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Opinie

Ich denke immer fter an meine Zukunft. Jetzt mu ich mich auf die Reifeprfung vorbereiten. Ich wei, dass ich sehr viel lernen mu, wenn ich in der Zukunft eine gute Arbeit bekommen mchte. Ich lerne sehr fleiig, well ich mich vor schlechten Noten frchte.
Wenn ich mit der Schule fertig sein werde mchte ich studieren. Meine Schwerpunktfcher sind die Fremdsprechen darum denke Ich an englische Philologie. Nach dem Studium mchte ich gute Arbeit finden. Ich mchte zum Beispiel Dolmetscher oder Notar werden. Bei der Berufsarbeit wichtig sind fr mich: Karrierechancen, gute Verkehrsverbindung, Charakter des Chef (er muss streng, hart und toleranten sein), das Geld (Minimum 3000 zl), gute Atmosphre im Arbeitsplatz und Beziehungen mit Mitarbeiter). Wenn ich Glck im Leben haben werde, grnde ich eigene Firma. Dann werde ich selbst hoffentlich ein guter Chef.
Natrlich mchte ich mir in der Zukunft auch ein schnes Auto leisten. Ich mchte auch eines Tages heiraten und vielleicht auch Kinder haben, aber das liegt bei mir in weiter Ferne. Zunchst ist der Beruf fr mich das Wichtigste.


Przydatna praca? Tak Nie
Wersja ściąga: plany_na_przyszłość.doc
Komentarze (5) Brak komentarzy zobacz wszystkie
8.11.2011 (15:49)

a po polskim kur))))wa

8.11.2011 (15:48)

no nawet

1.2.2011 (16:00)

a mozna to na polski?

27.7.2006 (14:16)

@mosilver ładnie, ale troche błędów, mi się przydała :))

27.7.2006 (14:15)

@martynka_1911 jest bardzo dobra zrozumiala i na temet bardzo mi sie przydala;)



sinetuuu0 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 300 pkt 29.10.2014 (19:52)

Napisz list motywacyjny :  - o jakie miejsce pracy się ubiegasz i dlaczego. - czy i jakie masz doświadczenie zawodowe. - dlaczego...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 225 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

1212romek12120 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 20 pkt 29.10.2014 (16:46)

Potrzebny i krótki życiorys Johanna Gutenberga po niemiecku. Z góry dziękuje

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 15 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

krokdus0 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 40 pkt 28.10.2014 (17:29)

POMOCY w załączniku macie zdjęcie zadania ktoś wie jakie to rozwiązania? Zadanie G2 temat pierwszy strona 21 ćwiczeniówka nowa era der,die,das do...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 30 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Algiasz0 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 50 pkt 27.10.2014 (20:29)

Odpowiedz na pytania : 1.wann fängt die schule an? 2.was machst du um 15 uhr ? 3.Um wie viel uhr kommst du von 4.der schule nach hause zuruck ?...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 38 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

siwa12345670 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 100 pkt 27.10.2014 (20:01)

PROSZE O ODPOWIEDZI PO NIEMIECKU :))1. Wann geht deine Mutter einkaufen? 2. Gibt es in deiner Stadt ein Einkaufszentrum? 3. Wo kaufst du Brot? 4....

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.