profil

Opis domu po angielsku

drukuj
satysfakcja 54 % 617 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Opinie

I live in a house in Sydney. It`s got four bedrooms and a garden. Downstairs, when you go through the front door, you`re in the hall. On the left is the sitting room, on the right is the dining room (the dining room isn`t as big as the sitting room). In the front of you there`s the kitchen. Upstairs there are four bedrooms- my parent`s bodroom is at the front of the house, above the sitting room, and it`s got a balcony. My bedroom is above the kitchen. There`s a bathroom upstairs. It isn`t as big as the bedrooms. We`ve got two bathrooms, one upstair and one downstairs.


Przydatna praca? Tak Nie
Wersja ściąga: opis_domu_po_angielsku.doc
Komentarze (4) Brak komentarzy zobacz wszystkie
12.1.2012 (18:06)

matoł wszystko masz zile

18.12.2011 (14:59)

przyało mi się\

15.12.2011 (14:52)

Przydalo mi sie!!!

27.1.2011 (13:22)

. In the future i living in my fantastic house. This house have a big 2 dining room and 3 bathroom. I sleep in my bedroom it is very big and colour. My kitchen are very expenisive once a day i swimming in my swimmingpool. - Czy to dobrze? Chodzi o to, żeby było napisane w przyszłości?? Proszę o odpowiedź!!



Roxi04020 rozwiązanych zadań
Język angielski 10 pkt 30.10.2014 (20:44)

Ułóżcie mi tu angielskie nazwy sportów: 1) l l b a v l l o e y 2) b d m n t n a i o 3) l a b s e l a b  4) t n i e n s 5) c h r r e a y Błagam...

Rozwiązań 2 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 2 z 2
Rozwiązuj

Roxi04020 rozwiązanych zadań
Język angielski 10 pkt 30.10.2014 (20:32)

To nie jest takie trudne,ale plis odpowiedzcie na dwa pytanka z angielskiego: a) co to znaczy archery. b) jak się pisze: do archery, play archery...

Rozwiązań 2 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 2 z 2
Rozwiązuj

TakaJedna35171 rozwiązane zadanie
Język angielski 30 pkt 30.10.2014 (17:31)

Napisz E-Mail w którym opiszesz siebie.

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 23 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

zebcio100 rozwiązanych zadań
Język angielski 25 pkt 29.10.2014 (14:37)

Teraz ty decydujesz którego czasu nalęży użyć po uzupełnieniu dopisz do niego pytanie i przeczenie sam always...............(get)up at 7 o clock...

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 20 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

zebcio100 rozwiązanych zadań
Język angielski 10 pkt 29.10.2014 (14:34)

Teraz ty decydujesz którego czasu nalęży użyć po uzupełnieniu dopisz do niego pytanie i przeczenie sam always...............(get)up at 7 o clock...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.