profil

Opis Zielonego Wzgórza.

drukuj
satysfakcja 77 % 455 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Magiczne miejsce. W tych dwóch słowach, niby z pozoru zwyczajnych, zawiera się wszystko co można powiedzieć o Zielonym Wzgórzu.
Było ono otoczone zielenią. Na wzgórzu rosły świerki, sosny, brzozy, a zaraz obok rozciągało się wielkie pole koniczyny. Obok niewielkiego dworu kwitła olbrzymich rozmiarów wiśnia. Wyglądem przypominała ona pannę młodą w biało - różowej sukni.Za posiadłością znajdował się duży sad, w którym rosły drzewa jabłoni. Tuż obok był ogródek, gdzie kwitły na fioletowo bzy. Ich cudowna woń zachwycała każdego. Z okna poddasza można było zobaczyć mały potok z krystaliczna wodą. Ze wzgórza rozciągał się niepowtarzalny widok połyskującego morza. Wydawać się mogło, iż jest to zdjęcie wycięte z jakiejś baśniowej książki. Wszelkie ptactwo uwielbiało przebywać na Zielonym Wzgórzu. Życie płynęło tu spokojnie i pięknie.
Bardzo bym chciała spędzić choć jeden dzien. na Zielonym Wzgórzu, gdyż nigdy dotąd nie słyszałam o tak cudownym miejscu.


Przydatna praca? Tak Nie
Wersja ściąga: opis_zielonego_wzgórza..doc
Komentarze (13) Brak komentarzy
18.2.2013 (15:12)

Dobra ściąga

7.11.2011 (22:04)

Morze gdzie te morze a może morza nie mama może?

7.11.2011 (22:03)

Tam nie było morza

17.4.2011 (21:05)

Zielone Wzgórze to niezwykłe miejsce. Stojący na nim domek cały otoczony był zielenią. Rosły tam świerki, brzozy, sosny. Tuż obok domku co wiosnę rozkwitała pięknymi biało - różowymi kwiatami ogromna wiśnia. Były tam także drzewa jabłoni, które rosły w sadzie za domem. Latem natomiast z Zielonego wzgórza rozchodził się intensywny zapach bzów. W gałęziach licznych drzew mieszkały ptaki. Z posiadłości rozciągał się piękny widok na pobliskie morze, a z okien poddaszy widać było niewielki strumyk. Życie mieszkańców Wzgórza płynęło spokojnie i szczęśliwie mimo licznych psot Ani. Szkoda, że nie mogę go odwiedzić i jedynie wyobraźnia podpowiada mi jakie musi być piękne.

22.3.2011 (13:54)

stajf ihc tifer mig lin sigin veud

Teksty kultury


Zadania z Języka polskiego
gusio19970 rozwiązanych zadań
Język polski 10 pkt 20.12.2014 (11:30)

Napisz rozprawkę na temat : różne czasy , różni ludzie , a cel? rozważ problem trwałości buntu młodzieńczego jako wartość wpływającą na zmianę...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

wyyluzuj0 rozwiązanych zadań
Język polski 70 pkt 20.12.2014 (11:09)

BARDZO WAŻNE!! Na podstawie książki "Zbrodnia i Kara" napisz wypracowanie.

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 53 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

Violaa950 rozwiązanych zadań
Język polski 90 pkt 20.12.2014 (10:36)

Renesansowy charakter "pieśni" j . Kochanowskiego . Rozważ problem w oparciu o wybrane utwory ( bez podawania ragmentów)

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 68 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Grinrezar0 rozwiązanych zadań
Język polski 100 pkt 19.12.2014 (20:29)

Miałbym prośbe moja dziewczyna, chodzi do Liceum dla dorosłych i dostała takiego zadanie. Jedynym naszym problemem jest to, ze oboje jesteśmy słabi...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

KasEnka55660 rozwiązanych zadań
Język polski 100 pkt 19.12.2014 (17:11)

Jakich książek  byście użyli do napisania referatu na temat : " Sztuka barokowa-sztuka renesansowa : porównanie . COs konkretnego potrzebuje

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.