profil

Przemówienie na studniówkę dla uczniów

drukuj
satysfakcja 78 % 81 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

1: Jest nam niezmiernie miło w imieniu całej klasy powitać Was w piękny, zimowy wieczór na naszym Balu Studniówkowym. Mamy nadzieję, że będzie to niezwykły bal, który uświadomi nas o tym, że już wkrótce przekroczymy symboliczny próg dojrzałości. Pragniemy odnaleźć tam swoje właściwe miejsce. Niebywałość tego wieczoru sprawia, że wszyscy czujemy się wzruszeni. Każdy z nas pamięta moment, w którym po raz pierwszy przekroczyliśmy próg szkolnych murów. Szybko minęły wspólne trzy lata...
2: Za sto dni przystąpimy do pierwszego i jakże ważnego w naszym życiu egzaminu, zwanego egzaminem dojrzałości. Przed nami Matura! Już dziś jednak nadeszła ta magiczna chwila, moment w życiu każdego z nas, w którym przepraszamy za nasze przewinienia i dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Razem przeżyliśmy tak wiele! Studniówka to taki wieczór, który skłania do chwili refleksji i każe rozejrzeć się wokół i zapytać, dzięki komu tu jesteśmy? To właśnie teraz pragniemy na Wasze ręce – Szanowna Dyrekcjo, Kochani nauczyciele – złożyć słowa gorących podziękowań za wszystko! Za ciepły uśmiech – tak bardzo potrzebny w chwilach zwątpienia, za stwarzanie rodzinnej atmosfery, za każdą porcję wiedzy, którą nam przekazywaliście. To dzięki Wam poznawaliśmy tajemnice, zmienialiśmy swe poglądy i zapatrywania na otaczający świat. Dojrzewaliśmy.
1: Pragniemy złożyć ukłon w stronę naszej wychowawczyni – Profesor ...................................., która nigdy nie traciła sił, by przemawiać nam do rozsądku, rozsądku, który w młodzieńczym życiu gdzieś ginie. Przyznajemy – byliśmy jednością niesforną, dlatego tak mocno chcemy przeprosić za popełnione błędy i podziękować za wyrozumiałość. Serdecznie dziękujemy wszystkim, wszystkim bez wyjątku pracownikom szkoły.
2: Nie byłoby nas tutaj, w tej szkole, gdyby nie nasi rodzice. Im również w tym uroczystym dniu pragniemy podziękować za to, że się przez cały czas nami opiekowali, podtrzymywali na duchu w chwilach słabości, przygotowywali do życia.
1: Coś się kiedyś zaczyna i coś się gdzieś kończy. Taka jest rzeczy kolej i taki jest jej porządek. Fragment naszej drogi życiowej związany z tą szkołą, z tym liceum powoli, nieubłaganie dobiega końca. Chcemy, by były to miłe wspomnienia. Dzisiejszy wieczór niewątpliwie będzie jednym z nich. Dzisiaj zapomnijmy wszyscy, że za sto dni czeka nas trudna matura. To jest jeszcze przed nami. Dzisiaj jednak, już tutaj, zdajemy inny egzamin dojrzałości. Egzamin umiejętności zabawy w miłej, serdecznej i kulturalnej atmosferze.
2: Niech ta Studniówka dostarczy nam wszystkim tutaj zgromadzonym wielu wspaniałych wrażeń. Życzymy miłej zabawy
1: Dziękujemy i o zabranie głosu prosimy teraz przedstawiciela rodziców.


Przydatna praca? Tak Nie
(0) Brak komentarzy
Typ pracy