profil

satysfakcja 84 % 1621 głosów

Opis pokoju po Niemiecku

drukuj
Treść
Obrazy
Wideo
Opinie

Mein Zimmer ist groß, hell und gemütlich.Ein Bett steht unter dem Fenster mit den Gardinen. Ein Tisch steht vor dem Bett auf welcher Vase er ist mit den Blumen . Ein Teppich ist eine blaue Farbe. Hängt auf dem Point auf der Wand ein Bild. Ein Schreibtisch steht auf dem Gesetz in der Ecke. Steht auf dem Schreibtisch ein Computer. Ist über den Schreibtisch ein Bücherbrett. Stehen neben dem Schreibtisch zwei Schränke. Nächtliches Lämpchen ist in das Fach über das Bett angefügt. Eines Blumentopfs steht auf jedem Schrank mit den Blumen.

Tłumaczenie:
Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.Łóżko stoi pod oknem z firankami. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami . Dywan jest niebieskiego koloru. Na lewo na ścianie wisi obraz. Biurko stoi na prawo w kącie. Na biurku stoi komputer. Nad biurkiem jest półka na książki. Obok biurka stoją dwie szafy. Nocna lampka przyczepiona jest do półki nad łóżkiem. Na każdej szafie stoją doniczki z kwiatami.

Data dodania: 2010-03-21


Autor kamillek_113
Przydatna praca? Tak Nie
Wersja ściąga: opis_pokoju_po_niemiecku.doc
Komentarze (20) Brak komentarzy zobacz wszystkie
16.2.2012 (18:28)

Tłumacz został użyty poprawnie.OMIJAJCIE TO!Dativ

20.12.2011 (21:42)

Jejku, jaka tragedia!!! Praca na ledwie 2. Wyrzućcie to - radzę jako nauczyciel.

21.9.2011 (16:51)

opis okej.. myślę z bd dobrze, :)

6.6.2011 (22:17)

bo żeś na żywca dawała !

24.5.2011 (17:40)

zobaczymy czy się uda mam nadzieje że tak

Typ pracy


Zadania z Języka niemieckiego
Nieaktywny
Język niemiecki 10 pkt wczoraj o 19:44

Kompass 2 podręcznik str.30Tam jest taka żółta ramka i trzeba to dokończyć używając przykładów ze strony 29 zadania 5 (też w żółtej ramce).

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Nieaktywny
Język niemiecki 10 pkt wczoraj o 15:40

Pomocy powiedzcie mi ile lat maja zamki leżące nad renem w niemczech!!

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

Nieaktywny
Język niemiecki 150 pkt 22.10.2014 (21:07)

Potrzebuje szybkiej pomocy w zadaniach podręcznik DAS IST DEUTSCH 1 strona 66-67 wszystkie zadania ;)

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 113 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

Nieaktywny
Język niemiecki 15 pkt 22.10.2014 (20:14)

Napisz wypracowanie 20 zdan o obowiazkach w mojej rodzinie. mam siostre i rodziców .Prosze o pomoc.

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 12 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Nieaktywny
Język niemiecki 10 pkt 22.10.2014 (17:41)

MAGNET 2 ZADANIE 20 strona 21 Teraz potrafię... *Nazywać produkty spożywcze, sklepy i lokale *Określić ilość, wagę i objętość produktów...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.