profil

Opis pokoju po Niemiecku

drukuj
satysfakcja 83 % 1724 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Mein Zimmer ist groß, hell und gemütlich.Ein Bett steht unter dem Fenster mit den Gardinen. Ein Tisch steht vor dem Bett auf welcher Vase er ist mit den Blumen . Ein Teppich ist eine blaue Farbe. Hängt auf dem Point auf der Wand ein Bild. Ein Schreibtisch steht auf dem Gesetz in der Ecke. Steht auf dem Schreibtisch ein Computer. Ist über den Schreibtisch ein Bücherbrett. Stehen neben dem Schreibtisch zwei Schränke. Nächtliches Lämpchen ist in das Fach über das Bett angefügt. Eines Blumentopfs steht auf jedem Schrank mit den Blumen.

Tłumaczenie:
Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.Łóżko stoi pod oknem z firankami. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami . Dywan jest niebieskiego koloru. Na lewo na ścianie wisi obraz. Biurko stoi na prawo w kącie. Na biurku stoi komputer. Nad biurkiem jest półka na książki. Obok biurka stoją dwie szafy. Nocna lampka przyczepiona jest do półki nad łóżkiem. Na każdej szafie stoją doniczki z kwiatami.


Przydatna praca? Tak Nie
Podobne prace:
Wersja ściąga: opis_pokoju_po_niemiecku.doc
Komentarze (20) Brak komentarzy
16.2.2012 (18:28)

Tłumacz został użyty poprawnie.OMIJAJCIE TO!Dativ

20.12.2011 (21:42)

Jejku, jaka tragedia!!! Praca na ledwie 2. Wyrzućcie to - radzę jako nauczyciel.

21.9.2011 (16:51)

opis okej.. myślę z bd dobrze, :)

Typ pracy


Zadania z Języka niemieckiego
czesctuvera0 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 15 pkt 21.5.2015 (15:26)

Liczę na odpowiedź :)

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 12
Rozwiązuj

czesctuvera0 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 30 pkt 21.5.2015 (15:22)

Liczę na odpowiedź :)

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 23
Rozwiązuj

1234ew0 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 20 pkt 21.5.2015 (14:17)

Cześć Piotr ! Dawano nie dzwoniłeś, więc piszę do Ciebie by powiedzieć Ci co u mnie. Otrzymałam stypendium w Niemczech i podjęłam studia na...

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 15
Rozwiązuj

kla12345670 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 10 pkt 21.5.2015 (07:30)

Proszę pomóżcie mi to przetłumaczyć . Dywan kładę na podłodze . Na dywanie kładę stolik . Obok stolika stawiam łóżko . Nad łóżkiem wieszam półkę ....

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8
Rozwiązuj

Maluutki0 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 10 pkt 20.5.2015 (20:36)

Bardzo proszę o przetłumaczenie :) Ich fahre wie jeden Morgen zur Arbeit. Wie immer die Rothenbaumstrasse geradeaus bis zur Ampel an der...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.

Zadaj pytanie

Serwis stosuje pliki cookies w celu świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w Serwis stosuje pliki cookies w celu świadczenia usług. Więcej szczegółów w polityce prywatności.