profil

Opis pokoju po Niemiecku

drukuj
satysfakcja 84 % 1665 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Mein Zimmer ist groß, hell und gemütlich.Ein Bett steht unter dem Fenster mit den Gardinen. Ein Tisch steht vor dem Bett auf welcher Vase er ist mit den Blumen . Ein Teppich ist eine blaue Farbe. Hängt auf dem Point auf der Wand ein Bild. Ein Schreibtisch steht auf dem Gesetz in der Ecke. Steht auf dem Schreibtisch ein Computer. Ist über den Schreibtisch ein Bücherbrett. Stehen neben dem Schreibtisch zwei Schränke. Nächtliches Lämpchen ist in das Fach über das Bett angefügt. Eines Blumentopfs steht auf jedem Schrank mit den Blumen.

Tłumaczenie:
Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.Łóżko stoi pod oknem z firankami. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami . Dywan jest niebieskiego koloru. Na lewo na ścianie wisi obraz. Biurko stoi na prawo w kącie. Na biurku stoi komputer. Nad biurkiem jest półka na książki. Obok biurka stoją dwie szafy. Nocna lampka przyczepiona jest do półki nad łóżkiem. Na każdej szafie stoją doniczki z kwiatami.

Data dodania: 2010-03-21


Podobne prace:
Przydatna praca? Tak Nie
Wersja ściąga: opis_pokoju_po_niemiecku.doc
Komentarze (20) Brak komentarzy
16.2.2012 (18:28)

Tłumacz został użyty poprawnie.OMIJAJCIE TO!Dativ

20.12.2011 (21:42)

Jejku, jaka tragedia!!! Praca na ledwie 2. Wyrzućcie to - radzę jako nauczyciel.

21.9.2011 (16:51)

opis okej.. myślę z bd dobrze, :)

6.6.2011 (22:17)

bo żeś na żywca dawała !

24.5.2011 (17:40)

zobaczymy czy się uda mam nadzieje że tak

Typ pracy


Zadania z Języka niemieckiego
AAAAAGA1230 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 150 pkt 22.1.2015 (19:59)

Haben czy sein? prosze o pomoc

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 113 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

wekrej0 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 15 pkt 21.1.2015 (20:23)

Podajcie stronkę na której wolno wydrukować wszystko o niedersachsen landzia z  niemiec - czyli historia i geografia

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 12 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

kiya770 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 10 pkt 21.1.2015 (14:04)

Musze napisac zyciorys po niemiecku ( jako zadanie domowe - nie do firmy;) i nie wiem jak napisac : w 1999 roku urodziłam corke... i w 2000...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

KAMIL3460 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 100 pkt 20.1.2015 (19:50)

Mógłby ktoś przetłumaczyć tekst z załącznika na polski? Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję :)

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

KAMIL3460 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 50 pkt 20.1.2015 (19:06)

Mógłby ktoś przetłumaczyć tekst z załącznika na polski? Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję :)

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 38 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.