profil

Opis pokoju po Niemiecku

drukuj
satysfakcja 84 % 1659 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Mein Zimmer ist groß, hell und gemütlich.Ein Bett steht unter dem Fenster mit den Gardinen. Ein Tisch steht vor dem Bett auf welcher Vase er ist mit den Blumen . Ein Teppich ist eine blaue Farbe. Hängt auf dem Point auf der Wand ein Bild. Ein Schreibtisch steht auf dem Gesetz in der Ecke. Steht auf dem Schreibtisch ein Computer. Ist über den Schreibtisch ein Bücherbrett. Stehen neben dem Schreibtisch zwei Schränke. Nächtliches Lämpchen ist in das Fach über das Bett angefügt. Eines Blumentopfs steht auf jedem Schrank mit den Blumen.

Tłumaczenie:
Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.Łóżko stoi pod oknem z firankami. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami . Dywan jest niebieskiego koloru. Na lewo na ścianie wisi obraz. Biurko stoi na prawo w kącie. Na biurku stoi komputer. Nad biurkiem jest półka na książki. Obok biurka stoją dwie szafy. Nocna lampka przyczepiona jest do półki nad łóżkiem. Na każdej szafie stoją doniczki z kwiatami.

Data dodania: 2010-03-21


Przydatna praca? Tak Nie
Podobne prace:
Wersja ściąga: opis_pokoju_po_niemiecku.doc
Komentarze (20) Brak komentarzy
16.2.2012 (18:28)

Tłumacz został użyty poprawnie.OMIJAJCIE TO!Dativ

20.12.2011 (21:42)

Jejku, jaka tragedia!!! Praca na ledwie 2. Wyrzućcie to - radzę jako nauczyciel.

21.9.2011 (16:51)

opis okej.. myślę z bd dobrze, :)

6.6.2011 (22:17)

bo żeś na żywca dawała !

24.5.2011 (17:40)

zobaczymy czy się uda mam nadzieje że tak

Typ pracy


Zadania z Języka niemieckiego
Kylker1 rozwiązane zadanie
Język niemiecki 10 pkt wczoraj o 21:30

To 1,2,3 do a, b, c itd

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

mejdi12320 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 10 pkt wczoraj o 17:04

Napisze ktoś 8 zdań po niemiecku na temat problemów w rodzinie ?? PRosze

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

KokoJumboo0 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 20 pkt 16.12.2014 (21:59)

Przetłumaczyć na niemiecki !!!!!!!!!!!!!!!!! PLZZZZZZZZZZ Codziennie wstaje o 5:30. Później myję się i ubieram się. Później jem śniadanie. Na...

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 15 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

LAURKA0512550 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 10 pkt 15.12.2014 (18:29)

24 pytania po niemiecku związane z świętami bożego narodzenia :) POMOCY

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

kubek1590 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 11 pkt 15.12.2014 (16:23)

Hellllllllllllllllllllllllllllllllllllllp meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 9 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.