profil

Opis jesieni w parku!

drukuj
satysfakcja 65 % 252 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Park jesienią

Dęby, klany, kasztanowce i jarzębiny mają prawie nagie ramiona. Liście, które na nich pozostały, zmieniły swoją barwę. Tańcząc w rytmie jesiennego wiatru, spadały na niekończące się alejki, tworząc piękny, barwny dywan. Niektóre z nich tańcząc w rytmie jesiennego wiatru z pełną gracją, wyglądały jak tancerki w kolorowych sukienkach. Na skwerku mieszka stary dąb o rozłożystej koronie. Z zadowoleniem rzuca swoje żołędzie dzieciom, które spacerują po pięknej, kolorowej ścieżce. Kasztany i żołędzie rozbiegane po parku, budzą podziw starszych ludzi. Wiewiórki robią zimowe zapasy w swoich domkach. Gołębie z ochotą częstują się okruszkami chleba, które dzieci dla nich wysypały. Jesienią w parku jest bardzo pięknie i kolorowo. Liście na rosnących drzewach zmieniły swój kolor. Są teraz czerwone, żółte i pomarańczowe. Różnokolorowe liście wyglądem przypominają palete farb artysty. Dużo liści już spadło, pokryło trawę i alejki dla spacerujących. W parku jest mały staw gdzie pływają łabędzie. Również wędkarze latem łowią w nim ryby. Jesień to naprawdę piękna pora!

Data dodania: 2010-03-01


Przydatna praca? Tak Nie
Wersja ściąga: opis_jesieni_w_parku!.doc
Komentarze (6) Brak komentarzy
21.10.2011 (16:51)

nie no jak sie da zalogować :)

21.10.2011 (16:50)

czemu głupia coo :)

21.10.2011 (16:50)

czemu głupia coo :)

21.10.2011 (16:49)

nopewnie że tak

15.3.2010 (19:28)

dzieki 2+ xD ale ta nauczycielka jest głupia...

14.3.2010 (11:16)

Super ! bardzo mi się przydał ten opis .



, XDD

Formy wypowiedzi


Zadania z Języka polskiego
gusio19970 rozwiązanych zadań
Język polski 10 pkt 20.12.2014 (11:30)

Napisz rozprawkę na temat : różne czasy , różni ludzie , a cel? rozważ problem trwałości buntu młodzieńczego jako wartość wpływającą na zmianę...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

wyyluzuj0 rozwiązanych zadań
Język polski 70 pkt 20.12.2014 (11:09)

BARDZO WAŻNE!! Na podstawie książki "Zbrodnia i Kara" napisz wypracowanie.

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 53 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

Violaa950 rozwiązanych zadań
Język polski 90 pkt 20.12.2014 (10:36)

Renesansowy charakter "pieśni" j . Kochanowskiego . Rozważ problem w oparciu o wybrane utwory ( bez podawania ragmentów)

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 68 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Grinrezar0 rozwiązanych zadań
Język polski 100 pkt 19.12.2014 (20:29)

Miałbym prośbe moja dziewczyna, chodzi do Liceum dla dorosłych i dostała takiego zadanie. Jedynym naszym problemem jest to, ze oboje jesteśmy słabi...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

KasEnka55660 rozwiązanych zadań
Język polski 100 pkt 19.12.2014 (17:11)

Jakich książek  byście użyli do napisania referatu na temat : " Sztuka barokowa-sztuka renesansowa : porównanie . COs konkretnego potrzebuje

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.