profil

SCENARIUSZ 8 MARCA

drukuj
satysfakcja 39 % 21 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

W imieniu mężczyzn z klasy IIIb, serdecznie witam wszystkie, jednakowo piękne, urocze a przede wszystkim szanowne Panie. Dzisiaj porozmawiamy o wszystkim co interesuje dojrzałe kobiety. Wspólnie, specjalnie dla szanownych a zarazem dojrzałych już kobiet stworzyliśmy małą sytuację dotyczącą płci pięknej. O właśnie w tym opowiadaniu zawarte oczekiwanie wobec kobiety, oczekiwanie w sercu i umyśle mężczyzny.

.........naprawdę ekstra, to wszystko w porządku, jednak nie zawsze tak jest! Mimo tego, że w większości są po prostu super i trudno bez nich żyć, to jednak niektóre są naprawdę baaaaaa. O kobietach mówi się różnie, często uważane są za całkiem inny gatunek. Może gadam pierdoły i może to prawda. Tak naprawdę trzeba być optymistą, mieć nadzieję, stalowe nerwy, być wytrwałym, i mieć trochę szczęścia aby trafić na naprawdę fajną i wartościową dziewczynę. Prawdziwym szczęściem jest taką spotkać, poderwać, spotkać się ponownie, nie mieć wątpliwości, naprawdę ją polubić, pochodzić z nią trochę i tu jest trochę możliwosci.
- ona cię rzuci
- ty ją rzucisz
- lub stracisz dla niej głowę i poprosisz ją o rękę
a wtedy jeśli się zgodzi za ciebie wyjść czeka cię wspólne życie z tym cudem i po długich latach "podlewania, pielęgnowania i opieki" uda ci się dożyć waszych srebrnych, złotych, brylantowych lub podwójnych z nich godów i miejmy nadzieję, że wtedy będzie nadal dla ciebie tą piękną dziewczyną z przed lat. Jeśli tak to możesz się uważać za wielkiego wybrańca szczęścia. Gratulacje!

Po wysłuchaniu tego, stworzonego przez nas opowiadania, pomyślałyście o tym jak być kochaną dziewczyną w oczach i duszy chłopaka?.? Mam ogromną nadzieję, że tak.

Każdą piękną, uroczą a przede wszystkim inteligentną kobietę od niepamiętnych czasów inspirowały kwiaty i tak pozostało do dnia dzisiejszego. Jak mawiali starożytni uczeni, to kwiat szczególnie lubiany przez kobietę w danej chwili życia, może wskazać jej problemy a także okazać jej delikatność. Czym kwiat jest bardziej nieznany, tym kobieta jest bardziej oryginalna. Dlatego przygotowaliśmy dla każdej z naszych prześlicznych dam mały prezencik, który nam wszystkim będzie przypominał delikatność jak i czułość dojrzałej intelektualnie kobiety.

/> A oto obraz kobiety, ukazany przez wielkich ludzi tego świata:

Jedną z form wyrażania uczuć do bliskiej nam osoby jest podarowanie jej laurki, im ona bardziej naturalna i prosta tym bardziej szczera. Dlatego i my postanowiliśmy podarować naszym uroczym paniom właśnie taką laurkę, laurkę z głębi serca, wykonaną własnoręcznie.Nie tylko ja sądzę, że kobiety kochają bardziej czule od mężczyzn. Tylko wy potraficie tak pocieszyć, jedynie w swoim rodzaju uśmiechnąć się a także sprawić mężczyźnie komplement, z którego będzie dumny i nie zapomni go do końca życia, lecz tego nie ukaże. Dlatego miłe panie pamiętajcie, jesteście bardziej czułe i opiekuńcze od nas i dlatego bądźcie bardziej wyrozumiałe. My jako mężczyźni kochamy każdą z was, jedną mocnej drugą mniej ale zawsze kochamy. W każdej kobiecie niejeden z nas dostrzega coś czego nie ma druga i moim zdaniem jest to całkiem normalne zjawisko. Dlatego większość mężczyzn rzadko wyraża swoją miłość publicznie. Nosi ją w sercu i dopiero gdy jest w stu procentach pewny tej jedynej, mówi jej najpiękniejsze słowo na całym świecie: „kocham”.
Nie bez powodu stworzono tak ważne święto jakim jest dzień kobiet. Właśnie podczas tego dnia możemy okazać wam, jak dużo dla nas znaczycie.

Nasz szanowny kolega postanowił uwiecznić każdą z was, kiedy to właśnie znajdujecie się w wieku, w którym jesteście najbardziej piękne.


A teraz proponuję mały konkursik dla naszych przeuroczych dam! I tym razem nie obędzie się bez prezencików, które tak mocno kochacie!Dziękujemy wam serdecznie, że tak pilnie wysłuchaliście naszego przemówienia i mamy nadzieję iż zrozumiałyście to co od urodzenia do was czujemy i czuć będziemy. Mam nadzieję, że o nas będziecie pamiętać przez całe życie i proszę was, zachowajcie pamiątkę po swoich kolegach z gimnazjum. W przygotowaniu tej niezmiernie ważnej uroczystości, poświęciliśmy się niemal całkowicie, lecz wierzymy iż nieraz o nas wspomnicie nie tylko z tej złej ale przede wszystkim z dobrej strony.

DziękujemyPrzydatna praca? Tak Nie
Komentarze (1) Brak komentarzy
27.7.2006 (14:17)

świetne,barzdz orginalne.narpawde mnie poruszyło

Gramatyka i formy wypowiedzi