profil

Urządzenia wejściowe/wyjściowe

drukuj
satysfakcja 70 % 712 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Wiele z nas ma problem ze zrozumieniem tych pojęć - mylą się one. Wystarczy to przyjąć na logikę. Urządzenia WEJŚCIOWE to te którymi sterujemy-wchodzimy do komputera. A WYJŚCIOWE to te na które nasz wpisany sygnał wychodzi czyli m.in. monitor i głośniki (możemy je odebrać zmysłami wzroku i słuchu, ale nie dotyku, smaku;p )

Jeśli ktoś nie jest pewien co to za urządzenie to:

URZĄDZENIA:
Wejściowe:
myszka (w laptopie nazywa się to touchpad [czyt. taczpad] lub kulka - trackpoint [czyt. trakpoint] )
klawiatura

lub też:

ekran dotykowy
pendrive ( jak i inne urządzenia USB )
skaner
ploter
pióro świetlne
kierownica
joystick
inne gadżety do gier pc

Wyjściowe:
monitor (obraz-wzrok)
głośniki (dźwięk-słuch)
drukarka (produkt-dotyk)
innych nie mam na myśli...

byClubX-1994
Izi-Soft(c)


Przydatna praca? Tak Nie
Komentarze (7) Brak komentarzy
5.10.2011 (15:13)

a co to joystick paczes

5.10.2011 (15:12)

Weź się tato,co ty tato .!?

5.10.2011 (15:11)

weźcie nie dodajcie nawet takiej kupy!!!

5.10.2011 (08:24)

Żałosne komentarze dodajecie... "guwno" :)

12.9.2011 (13:28)

co to ma byc jakies dziwne guwno wykurwiac mi z tym!!!!



Zadania z Informatyki
KamilPytajo0 rozwiązanych zadań
Informatyka 10 pkt 23.4.2015 (12:30)

Witam mam pytanie , Co musze kupić żeby zagrać w Wiedzmina 2 ? Tutaj Daje Wymagania do wiedzmina ! : System operacyjny: Windows XP SP2 / Windows...

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 8
Rozwiązuj

Dzik960 rozwiązanych zadań
Informatyka 10 pkt 21.4.2015 (20:06)

Witam,potrzebuje pomocy w pewnych zadankach :) Bazy Danych: 1.Utwórz bazę danych o nazwie łazy,a nastepnie relacje kadra,kluby oraz sztab a...

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 8
Rozwiązuj

badboy12343210 rozwiązanych zadań
Informatyka 300 pkt 21.4.2015 (00:07)

Prezentacja multimedialna na temat Łodzi, jej zabytków, miejsc szczególnych, historii i trochę wiadomości o regionie łódzkim Około 12 slajdów PILNE...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 225
Rozwiązuj

MmmCzoko10 rozwiązanych zadań
Informatyka 95 pkt 14.4.2015 (19:28)

PLISSS na jutro INFORMATYKA co zaliczamy do najważniejszych usług internetowych?

Rozwiązań 2 z 2
punktów za rozwiązanie do 72
Rozwiązuj

rzradek0 rozwiązanych zadań
Informatyka 10 pkt 14.4.2015 (17:13)

Zadanie. Zaprojektuj relacyjną bazę danych w systemie Access, która musi stanowić jedną całość (program komputerowy do obsługi wybranego...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.