profil

Urządzenia wejściowe/wyjściowe

drukuj
satysfakcja 70 % 697 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Opinie

Wiele z nas ma problem ze zrozumieniem tych pojęć - mylą się one. Wystarczy to przyjąć na logikę. Urządzenia WEJŚCIOWE to te którymi sterujemy-wchodzimy do komputera. A WYJŚCIOWE to te na które nasz wpisany sygnał wychodzi czyli m.in. monitor i głośniki (możemy je odebrać zmysłami wzroku i słuchu, ale nie dotyku, smaku;p )

Jeśli ktoś nie jest pewien co to za urządzenie to:

URZĄDZENIA:
Wejściowe:
myszka (w laptopie nazywa się to touchpad [czyt. taczpad] lub kulka - trackpoint [czyt. trakpoint] )
klawiatura

lub też:

ekran dotykowy
pendrive ( jak i inne urządzenia USB )
skaner
ploter
pióro świetlne
kierownica
joystick
inne gadżety do gier pc

Wyjściowe:
monitor (obraz-wzrok)
głośniki (dźwięk-słuch)
drukarka (produkt-dotyk)
innych nie mam na myśli...

byClubX-1994
Izi-Soft(c)


Przydatna praca? Tak Nie
Komentarze (7) Brak komentarzy zobacz wszystkie
5.10.2011 (15:13)

a co to joystick paczes

5.10.2011 (15:12)

Weź się tato,co ty tato .!?

5.10.2011 (15:11)

weźcie nie dodajcie nawet takiej kupy!!!

5.10.2011 (08:24)

Żałosne komentarze dodajecie... "guwno" :)

12.9.2011 (13:28)

co to ma byc jakies dziwne guwno wykurwiac mi z tym!!!!



pawlis10 rozwiązanych zadań
Informatyka 10 pkt 26.10.2014 (20:59)

Napisać program służący do rekurencyjnego wyszukiwania w tablicy liczb całkowitych podanej z klawiatury liczby i wyświetlania indeksów wszystkich...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

stylinson0690 rozwiązanych zadań
Informatyka 10 pkt 26.10.2014 (18:19)

Zamień z systemu dziesiętnego na dwójkowy 235149976 = Zamień z systemu dwójkowego na dziesiętny 101101101 =1100110 =11101101 = z góry bardzo...

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

Szymeq220 rozwiązanych zadań
Informatyka 10 pkt 26.10.2014 (17:11)

Witam, Proszę Was o pomoc w zadaniu z informatyki, niestety nie posiadam programu word w którym kazali nam to zrobić. A oto zadanie: ∙ Uruchom...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Ziom2401 rozwiązane zadanie
Informatyka 50 pkt 26.10.2014 (10:57)

2.2. ZADANIE 2: 1. Otwórz nowy dokument i zapisz go pod nazwą grafika.doc 2. Skopiuj tekst z poprzedniego zadania. To jest ćwiczenie...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 38 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

misquamacus0 rozwiązanych zadań
Informatyka 300 pkt 23.10.2014 (21:38)

Zadanie polega na sformatowaniu tekstu w pliku tekstowym w taki sposób, by jak najbardziej przypominał wzór zapisany w pdf.

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 225 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.